Technologie » AGD - RTV

Obalamy suszarkowe mity – nowa kampania Beko

Masz dość potykania się o nieporęczną suszarkę i zabierania jej z balkonu, kiedy tylko na horyzoncie pojawi się czarna chmura? Beko ma rozwiązanie tych problemów! Właśnie ruszyła nowa kampania marki, która pokazuje jak wiele można zyskać wybierając suszarkę automatyczną.

Pranie i suszenie to kwestia świetnej logistyki oraz rozplanowania czasu. To także zachowanie odpowiedniej czujności w przypadku nieprzewidzianych sytuacji. Do tej pory posiadacze tradycyjnych suszarek na ubrania musieli brać pod uwagę nie tylko prognozę pogody, ale także wiele innych czynników, np. rodzinne spotkania lub wizyty niezapowiedzianych gości. Mając na uwadze komfort swoich użytkowników, Beko stworzyło linię suszarek automatycznych, które sprawią, że ubrania będą suche znacznie szybciej, a ich użytkownicy mogą raz na zawsze zapomnieć o problemach związanych z tradycyjnym suszeniem.

Nowa kampania Beko porusza ważny temat przestrzeni domowej i wspólnego życia młodych ludzi. W swoich najnowszych spotach promocyjnych Beko w zabawny sposób pokazuje trudy codziennego radzenia sobie z mokrym praniem. Krótkie, humorystyczne filmiki przypominają ,jak tradycyjna suszarka i jej ustawienie w mieszkaniu może nie tylko wpłynąć na naszą codzienność, ale także na potencjalnie ważne momenty życia. Zaciekawieni? Przekonajcie się sami, przed czym może Was uchronić wybór suszarki automatycznej i co wspólnego z praniem ma tytułowa „Kolacja z szefem”: https://www.youtube.com/watch?v=DViog9ZSNPI lub „Ciężka noc”: https://www.youtube.com/watch?v=zLiBMmaSC2U  

Aby jeszcze bardziej zwrócić uwagę na problemy związane z tradycyjną suszarką, marka Beko wspólne z pranksterem i youtuberem Bartkiem Usa postanowiła zaskoczyć ludzi w codziennych życiowych sytuacjach: na ulicy, w parku, a nawet w windzie lub na plaży, i w towarzystwie ukrytej kamery przetestować ich gotowość do pomocy przy suszeniu mokrego prania. Jak zareagowali?

Czy Pani z kiosku uległa prośbom o pomoc w suszeniu prania pomiędzy stoiskami z czasopismami? Czy chłodnia może okazać się miejscem idealnym do suszenia prania? Perypetie Bartka Usa i reakcje wkręconych osób pokazane zostały w jednym z filmów na kanale youtubera:https://www.youtube.com/watch?v=s8Hil_mRsZM&t=88s


Dodatkowo, aby zachęcić do zmiany tradycyjnej nieporęcznej suszarki na automatycznego domowego pomocnika, Beko oferuję atrakcyjną promocję, dzięki której kupując suszarkę automatyczną, konsument otrzymuje bonus na zakup dodatkowego sprzętu gospodarstwa domowego. Więcej szczegółów dotyczących promocji znajduje się na stronie:

http://www.beko.pl/microsites/LpSuszarki/

Zobacz więcej na:

http://www.beko.pl/microsites/LpSuszarki/

https://www.youtube.com/watch?v=s8Hil_mRsZM&t=88s

Dodatkowe informacje o marce BEKO

Beko to druga największa w Europie marka, która w swojej ofercie posiada wszystkie niezbędne sprzęty domowe m.in.: pralki, lodówki, piekarniki, zmywarki do naczyń, telewizory czy kuchenki elektryczne. Od 2014 roku oficjalny sponsor klubu piłkarskiego FC Barcelona, a od 1 lipca 2018 roku – jego Główny Partner. W 2018 roku Beko zainicjowało kampanię społeczną „Jedz jak Mistrz” z udziałem piłkarzy FCB, która ma na celu pomoc rodzicom w zdrowszym żywieniu dzieci (www.beko.pl/jedzjakmistrz).Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Monika38pr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »