Firma » Biura

Obiekty nazwane małą architekturą miejską

W każdym mieście znajdują się obiekty małej architektury miejskiej. Zazwyczaj nie są to typowe budowle wykonane z cegły czy pustaków. Często małe obiekty architektury miejskiej zbudowane są z płyty warstwowej.

Tego typu budowle stanowią przeważnie kioski handlowe, targowiska, hurtownie, obiekty gastronomiczne i usługowe, obiekty biurowe i socjalne, obiekty rekreacyjne.

Pawilony to ciekawa forma architektoniczna, która nie jest „na zawsze”. Tego typu obiekty są łatwe w demontażu i montażu ponownie w innym miejscu. Podstawowa zasadą przyjętą przy produkcji pawilonów jest stosowanie jako obudowa ścian i stropodachu płyty warstwowej typu "sandwich". Taka technologia pozwala na uzyskane wielu pozytywnych cech. Dzięki tej technologii zyskujemy: trwałość, funkcjonalność, krótki cykl inwestycyjny, łatwość rozbudowy, zmiana lokalizacji. Pawilony to idealne rozwiązanie wszędzie tam, gdzie w szybkim czasie chcemy mieć powierzchnię użytkową. Tego typu obiekty nie tylko są nowoczesne i wyposażone w zaplecze sanitarne, ale także posiadają ciekawą architekturę i nie muszą już straszyć okolicznych mieszkańców. Niewątpliwą ich zaletą jest fakt, że są one budowlami dość trwałymi, lecz nie są zbudowane na stałe.

Nowoczesne pawilony to budowle uniwersalne, spełniające wysokie wymagania architektów i inwestorów, zwłaszcza pod względem estetyki oraz możliwości kształtowania bryły i elewacji obiektu. Łatwy i szybki montaż obiektów, niemal w każdych warunkach atmosferycznych skraca czas i co za tym idzie obniża koszty realizacji.

Zaczynając nasz biznes, pragniemy w jak największym stopniu zminimalizować koszty. Budowa pawilonu zamiast budowli, na którą potrzeba pozwolenia skróci czas i zniweluje koszty. Zaufaj nowoczesnym pawilonom już dziś!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

l.nowak1815

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »