Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Obozy ASG dla dzieci i młodzieży

Jesteś pasjonatem lub pasjonatką gier ASG w terenie? Jeśli tak, to twój strzał będzie na pewno celny! Nasze obozy ASG realizujemy w okolicach Spały w centralnej Polsce i w Zamrzenicy w Borach Tucholskich.

Agencja Turystyczna "Wonderlands" od 30 lat organizuje aktywny wypoczynek dla dzieci i młodzieży. Organizujemy aktywne obozy:
- ASG
- Przygodowe
- Paintballowe
- Militarne
- Rekreacyjne
- Wędkarskie
- Taneczne
 
Dziś nasi instruktorzy prezentują nasze obozy ASG 
 
Obóz ASG „Decydujące Starcie” https://aktywne-obozy.pl/tour-item/decydujace-stracie-oboz-asg/ jest przeznaczony dla dzieci i młodzieży w wieku 12-15 i16-18 lat.

Nasze akcje realizujemy w regionie znanym z historii z licznych bitew i potyczek z okresu I i II Wojny Światowej. Spalski Park Krajobrazowy i Puszcza Spalska to miejsca, gdzie odbędziesz zajęcia taktyczne, zwiadowcze, strzeleckie, czy trening saperski. W pobliskim Tomaszowie Mazowieckim , na terenie ruin dawnej fabryki poznasz tajniki taktyki czarnej.

 
Na naszym obozie nie zabraknie również:
 • militarnego spływu pontonami rzeką Pilicą
 • w  trakcie pieszych i rowerowych wycieczek poznasz bunkry i fortyfikacje niemieckie,
 • prawdziwym wyzwaniem będzie dla ciebie dwudniowy survival militarny, połączony z nocowaniem w Puszczy Spalskiej. 
Gdzie zamieszkamy?
 
Będziesz skoszarowany w ośrodku „Zacisze” w Spale, gdzie oprócz noclegów i wyżywienia zapewniamy Ci niezbędny sprzęt ASG oraz akcesoria potrzebne do realizacji zajęć, realizowanych pod okiem profesjonalnych instruktorów strzelectwa i survivalu. Nie zwlekaj, karta mobilizacyjna czeka na Ciebie!!!
 
Obozy ASG w Borach Tucholskich
 
Swoją przygodę z obozami zaczynałem tak samo jak Wy - przez kilka lat jeździłem na nie jako uczestnik. Od trzech lat jestem wychowawcą i instruktorem na obozie ASG w Zamrzenicy. Co Was tam czeka? Dużo wysiłku, który wynagrodzi zdobycie wielu umiejętności i dobra zabawa. Zobacz nasze propozycje obozów 2020: https://aktywne-obozy.pl/obozy-militarne-i-asg/

 
Kto powinien pojechać na obozy ASG?

Każdy kto chce się nauczyć taktyki maksymalnie zbliżonej do wojskowej (ASG nam to troszkę ogranicza), każdy kto chce wyjść ze strefy komfortu i stawić czoło wyzwaniom stawianym przez przeciwnika i siły natury. Jeżeli interesujesz się taktyką oraz chcesz nauczyć się więcej lub razem z kolegami chcesz się sprawdzić w boju... co mam powiedzieć? Zobaczymy, ocenimy, tak stawiam Ci wyzwanie!
 
CO ROBIMY NA OBOZACH?
 
Zaczynając od najbardziej podstawowych zajęć, które wprowadzą Cię w świat taktyki ogólnowojskowego drylu poprzez ciężkie ćwiczenia sprawnościowe marsze, biegi, scenariusze potyczek ASG. W ośrodku będą tylko rzeczy ,które spakowała Ci Mama, a my spędzimy cały czas w lesie. Mówiąc prościej, z każdym kolejnym dniem jest coraz więcej informacji i czynności, które decydują o tym, czy twoja drużyna wygra i będzie stanowić wzór dla kolejnego turnusu lub będzie musiała zmierzyć się z zadaniami jeszcze raz.
 
Co warto zabrać ze sobą na obóz ASG?
 • Śpiwór
 • Karimatę
 • Duży plecak
 • Buty za kostkę (czarne zielone lub brązowe)
 • Latarkę czołową
 • Komplet munduru
 • Nożyk albo multitool
 • Kondycję i samozaparcie
 • Motywację i dobry humor
Do zobaczenia w wakacje! 
 
Adam i Maciek 


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Aktywne Obozy Wonderlands Sp. z o.o
http://aktywne-obozy.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »