Technologie » Komputery

Obsługa magazynu WMS (Microsoft Dynamics NAV) w Trio Line

Firma IT.integro uruchomiła moduł zarządzania magazynem wysokiego składowania w systemie ERP - Microsoft Dynamics NAV u producenta mebli tapicerowanych – Trio Line Polska

Wdrożenie funkcjonalności WMS w systemie ERP Microsoft Dynamics NAV rozpoczęło się w sierpniu tego roku i trwało tylko 3 miesiące.

Głównym zadaniem było uporządkowanie operacji magazynowych, usprawnienie obiegu dokumentów magazynowych, zautomatyzowanie ustalania wartości magazynu z księgowością oraz wdrożenie rozwiązań do zarządzania magazynem wysokiego składowania. Do obsługi tych procesów wykorzystaliśmy moduł WMS w systemie Microsoft Dynamics NAV, który firma IT.integro dopasowała do indywidualnych wymagań Trio Line.

Dzięki niemu pracownicy magazynu obsługują odłożenia i pobrania z dokładnością do pojemnika, a jest ich w systemie zapisanych aż 2 500. Procesy magazynowe są także zintegrowane z czytnikami kodów kreskowych dzięki funkcji ADCS poprzez technologię VT100. Oczywiście moduł wspiera także obsługę palet. Ważnym elementem systemu Microsoft Dynamics ERP jest możliwość prowadzenia w nim obsługi magazynu konsygnacyjnego, który działa na terenie firmy dla zapasów skór od producenta. Wykorzystanie systemu jest intensywne – miesięcznie przeprowadzanych jest w nim 2,5 tysiąca operacji magazynowych.

Trio Line korzysta z systemu Microsoft Dynamics NAV w wersji 2009 od 2012 roku. Obecnie z systemu korzysta 47 użytkowników jednoczesnych, czyli niemal wszyscy pracownicy firmy.
Trio Line Polska Sp. z o. o. jest częścią grupy kapitałowej Trio Line – największego skandynawskiego producenta mebli stylowych. Polski oddział firmy, otwarty w 2003 roku w Stęszewie koło Poznania, realizuje również zlecenia klientów zewnętrznych, produkując przede wszystkim meble tapicerowane w różnorodnych wariantach, modelach i wzorach.

Kontakt:
Krzysztof Zieliński
Dział Marketingu 
marketing@IT.integro.pl 
www.IT.integro.pl
www.blog.dynamicsnav.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

IT.integro
http://www.IT.integro.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 5 dni:
Gala Interaktywnych
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »