Rozrywka i wypoczynek » Gry

Obudź w sobie duszę gracza!

Obudź w sobie duszę gracza!
Zobacz więcej zdjęć »
Strefa gier video w Zielonych Arkadach

Gry komputerowe łączą relaks i wysiłek umysłowy, a przy tym gwarantują dobrą zabawę. Już w  dniach 5-11 sierpnia Zielone Arkady zapraszają do strefy z kultowymi grami video. W weekend 5-6 sierpnia miłośnicy technologii będą mogli wziąć udział w turniejach, a także skorzystać z symulatorów i retro maszyn. Czas zagiąć cyberprzestrzeń!

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Rozwijają wyobraźnię, uczą analitycznego myślenia, a nawet pomagają w podejmowaniu decyzji pod wpływem stresu. Gry komputerowe fascynują zarówno małych, jak i starszych użytkowników. Choć wirtualna rzeczywistość idzie z duchem czasu, retro urządzenia również są obiektem pożądania dla niejednego miłośnika cyberprzestrzeni. Już w dniach 5-11 sierpnia w bydgoskim Centrum Handlowym Zielone Arkady powstanie strefa kiosków Xbox One z kultowymi grami video, takimi jak: Forza Motorsport, Fifa 17, Lego, Minecraft, Just Dance, Kinect Sports. Oryginalną alternatywą dla młodzieży będzie możliwość zagrania na maszynach Arcade. W weekend 5-6 sierpnia w godzinach 13:00-18:00 na placu eventowym odbędą się rozgrywki Xbox One Kinect. Na bezszwowym ekranie będą wyświetlane gry wykorzystujące czujnik ruchu. Oprócz udziału w turnieju, każdy będzie mógł usiąść na symulatorze, założyć gogle na platformie 3D i zobaczyć wirtualną rzeczywistość. Na miłośników gier czekać będzie także w tych dniach symulator sportowego i żużlowego motocyklu, symulator ruchomy Extra Kokpit oraz refleksomierz. Wirtualne rozgrywki to także rozwijanie zdolności manualnych i ćwiczenie refleksu. To nauka predyspozycji potrzebnych w realnym życiu. Dlatego zapraszamy wszystkich klientów do odwiedzenia naszej strefy gier video – zachęca Iwona Mroczek, dyrektor Zielonych Arkad.

  Strefa gier video powstanie na placu eventowym w Zielonych Arkadach w dniach 5-11 sierpnia i będzie dostępna dla klientów w godzinach otwarcia Centrum. Klienci będą mogli wziąć udział w dodatkowych atrakcjach w weekend (5-6 sierpnia) w godzinach 13:00-18:00. Wstęp do obiektu jest bezpłatny. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

agnieszszka

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »