Motoryzacja » Moto Serwis

Ochrona dla Twojego samochodu w wielofunkcyjnym lusterku

Wyjątkowe wielofunkcyjne lusterko VORDON DVR-195 z pięciocalowym ekranem, które zastąpi wideorejstrator oraz kamerę cofania. Teraz w samochodzie zapanuje porządek i poczucie bezpieczeństwa.

 

VORDON, producent elektronicznych akcesoriów samochodowych, wprowadził  na rynek wielofunkcyjne urządzenie, które z powodzeniem może zastąpić całą gamę elektronicznych gadżetów w Twoim samochodzie. Duży pięciocalowy ekran gwarantuje wyjątkowo dobry podgląd podczas korzystania z każdej funkcji urządzenia, które obsługuje się za pomocą intuicyjnego menu oraz tradycyjnych przycisków.

Lusterko z wideorejestratorem DVR-195 od VORDON, dysponuje szerokokątną przednią kamerą z 170° polem widzenia, której nie umknie żadne wydarzenie na drodze. Nagrywany obraz można dostosować do indywidualnych potrzeb użytkownika, począwszy od rozdzielczości nagrywanego wideo (w tym możliwość nagrywania w jakości Full HD 1080p), po częstotliwość wygaszania ekranu. Obraz jest zapisywany na karcie microSD do 32 GB. Dzięki funkcji WDR, czyli szerokiemu zakresowi dynamiki rejestrowanego obrazu, można dostosować go do panujących warunków. Nad jakością rejestrowania czuwa również funkcja HDR. Obraz przekazywany do kamery zostaje poddany obróbce cyfrowej, niwelując przy tym efekty takie jak prześwietlenie czy mocny kontrast. Dzięki temu z dużą dokładnością zostaną zarejestrowane, np. tablice rejestracyjne nadjeżdżających samochodów, niezależnie od pory dnia. Kamera umożliwia zapis w pętli, oznacza to, że starsze filmy są usuwane a w ich miejsce nagrywane są nowe, bez względu na aktualną pojemność karty pamięciowej.

 

Dostępne funkcje:

- nagrywanie automatyczne oraz ręczne;

- wykonywanie fotografii;

- automatyczne nagrywanie kolizji (wideorejstrator automatycznie zapisuje materiał ze zdarzenia drogowe);

- umożliwia ciągłe nagrywanie (w pętli) bez względu na aktualną pojemność pamięciowej karty;

- odtwarzanie;

- obraz z tylnej kamery podczas cofania wyświetlany na dostosowanym monitorze;

- łatwy montaż, który umożliwia zastosowanie urządzenia w każdym aucie.

 Urządzenie dostępne jest już od 299 zł z gwarancją na 3 lata, dzięki czemu za atrakcyjną cenę otrzymujemy niezbędne narzędzie, które zastąpi nam 3 inne na wiele lat bezstresowego użytkowania.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Krzysztof Kiszewski

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »