Dom » Budownictwo

Ochrona i bezpieczeństwo we wszystkich aspektach – dla każdego i bez dodatkowych opłat

Ochrona i bezpieczeństwo we wszystkich aspektach – dla każdego i bez dodatkowych opłat
Zobacz więcej zdjęć »
Nowa brama segmentowa górna Secura firmy Normstahl Entrematic spełnia wszystkie wymagania stawiane nowoczesnym, eleganckim bramom garażowym.
Bezpieczeństwo jest ważne dla naszego dobrego samopoczucia. Drzwi lub okna bardzo często dostarczane są z kompletnym systemem zamykania. Jest to logiczną konsekwencją rozwoju firmy Normstahl Entrematic z Zielonki, która oferuje nową bramę segmentową Secura. Brama ta wyposażona jest w opatentowany, bezpieczny system zamykania o klasie antywyważeniowej 2. w standardzie i bez żadnych dodatkowych opłat.
Jeszcze więcej ochrony
Izolowane panele o grubości 42 mm, w które wyposażona jest brama Secura, gwarantują również najlepszą ochronę przed stratami energii, a także wysoką stabilność oraz doskonałą izolację cieplną. Termiczna izolacja paneli i profili na całym obwodzie bramy optymalizuje uszczelnienia przy węgarkach i na nadprożu, a tym samym zapobiega stratom energii. Wysokiej jakości podstawy prowadnic, pokryte stalą nierdzewną (INOX) są nie tylko stabilne, ale zapewniają najlepszą możliwą odporność na wszelkiego rodzaju korozje. Osłonięte rolki zamontowane na łożyskach kulkowych zapewniają płynną pracę bramy. Zintegrowana ochrona sprawia, ze przytrzaśniecie palców jest praktycznie niemożliwe.
5 modeli, 10 kolorów standardowych
Czy w wersji eleganckiej, nowoczesnej czy też klasycznej, nowa brama segmentowa górna Secura firmy Normstahl Entrematic zadowoli wszystkie gusta jednym z pięciu różnych modeli. Możesz również wybierać spośród 10 standardowych kolorów wykończonej powierzchni, która jest niezwykle łatwa w utrzymaniu czystości. Jedwabiście gładka powierzchnia z nowym zabezpieczeniem powłoki jest jeszcze bardziej odporna na blaknięcie koloru i wyjątkowo wytrzymała i trwała. Istnieje również możliwość wyboru prawie każdego koloru z palety RAL lub NCS. Tylko w Normstahl Entrematic - brama Secura opcjonalnie dostępna jest z powłoką malowaną proszkowo od wewnątrz w białym kolorze, zbliżonym do RAL 9016, dzięki czemu brama wygląda elegancko także od środka.

Producent: Normstahl Entrematic
www.normstahl.comRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

GutPR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »