Rozrywka » Turystyka
Od 18 maja znów można podziwiać panoramę Wrocławia z Punktu Widokowego w Sky Tower
Punkt Widokowy w Sky Tower jest najwyżej położonym takim punktem w Polsce. Stał się też jedną z najważniejszych atrakcji turystycznych, miejscem wręcz obowiązkowych odwiedzin dla miłośników fantastycznych widoków miasta i jego okolicy, aż po górę Ślężę, Chełmiec czy Śnieżkę. Krajobrazy widziane zza okien robią nieprawdopodobne wrażenie o każdej porze roku, przez co stanowią znakomitą scenerię dla romantycznych zaręczyn czy sesji fotograficznych. Rocznie odwiedza go blisko 300 tys. osób.
Już 18 maja, po przerwie, Punkt Widokowy wznawia swoją działalność. Obowiązywać będą nowe zasady, związane z bezpieczeństwem i reżimem sanitarnym, zmianie uległy także godziny otwarcia. Jedno pozostaje niezmienne - piękne widoki, nieprawdopodobne wręcz pejzaże i spokój, płynący z obcowania z naturą. Szczegóły odwiedzin dostępne są na: https://galeria.skytower.pl/punkt-widokowy.
Punkt Widokowy czynny będzie w godzinach:
09:00 – 21:00 (o 20:00 ostatni wjazd) od poniedziałku do czwartku
09:00 – 22:00 (o 21:00 ostatni wjazd) od piątku do soboty
10:00 – 22:00 (o 21:00 ostatni wjazd) w niedzielę
Nadesłał:
Open Media
|
Nowość! Okno Schüco LivIng w wersji panoramicznej
Aluprof umacnia swoją obecność na rynku francuskim
Inicjatywy Mars Polska ponownie znalazły się w raporcie FOB
Porozumienie między USA a Iranem: rynki wyceniają pokój, ale gospodarki wciąż płacą za wojnę
Komentarze (0)