Firma » Biura

Od deski do… biurka – przegląd biurek pracowniczych

Od deski do… biurka – przegląd biurek pracowniczych
Zobacz więcej zdjęć »
Czy pracujemy w domu, czy też tradycyjnie w biurze, zdecydowaną większość czasu spędzamy przy biurku. Prowizoryczny blat na czterech nogach na dłuższą metę nie zda egzaminu. Warto wybrać coś, co będzie służyło przez lata, a ponadto będzie zapewniało komfort miejsca pracy.

Jak mówią znani projektanci, podczas projektowania biura ważną, jeśli nie najważniejszą, kwestią jest zapewnienie pracownikom komfortu pracy, a tym samym dobrego samopoczucia. Dlatego naszą uwagę powinniśmy skupić na duecie mebli: biurko & fotel. Dzisiaj, skupimy się na pierwszym z mebli i przedstawimy najlepsze produkty na rynku, dodajmy - według Everspace.

Ergonomia w biurze jest niezwykle ważna. Biurko nie powinno być za duże, bo zbyt wielka przestrzeń wcale nie ułatwia pracy, ale i nie za małe, żebyśmy mieli swobodę ruchów. Wybierając biurko powinniśmy pamiętać również o jego odpowiedniej wysokości. Prawidłowa wysokość blatu umożliwi naturalne i wygodne ułożenie rąk. Dodatkowa mobilność również ułatwi i poprawi komfort działania.

Propozycja nr 1, to MOVE od marki VANK. To nowoczesny stół, który na bieżąco „podąża" za działaniami pracownika. Dzięki elektrycznej regulacji wysokości blatu stanowi idealny duet z użytkownikiem.  To odpowiedź na ogólnoświatowy trend i zapotrzebowanie na miejsca pracy typu „sit/stand". Dzięki swej funkcjonalności model ten odnajdzie się świetnie w każdych warunkach.

Linia mebli Balma PLUS została stworzona według filozofii marki Think Pro. Zakłada ona szersze niż jedynie podstawowe patrzenie na biuro - kategorią przestrzeni. Projektanci podczas tworzenia uwzględnili różne style pracy. Linia mebli Balma PLUS wspiera i umożliwia większą efektywność oraz elastyczność. Stwarza również warunki nieograniczonej aranżacji stanowiska, zarówno w pracy indywidualnej, jak i zespołowej. Dodatkowo biurka z tej linii są regulowane elektrycznie. Poprzez złącze USB można nimi sterować wprost z komputera. Jest to bardzo innowacyjne i wygodne rozwiązanie.

Na wagę złota są biurka, które dają możliwość szybkiego i łatwego dostosowanie stanowiska w zależności od potrzeby pracownika. Taki jest właśnie model Drive od marki MDD. Dzięki elektrycznej regulacji wysokości, można w łatwy sposób dostosować wysokość blatu do indywidualnych preferencji. Biurko wyposażone jest we własny panel sterujący, dzięki czemu pracownicy mają pełną dowolność ustawień i możliwość zmiany położenia blatu w ciągu dnia. Przesuwne blaty umożliwiają łatwy dostęp do kanałów kablowych. Biurka można wyposażyć w panel tkaninowy, pozwalający na odseparowanie każdego ze stanowisk.

Ostatnia propozycja to system mebli Profil od marki Mebelux. Jest to ciesząca oko, nowoczesna linia mebli, przeznaczonych do aranżacji pomieszczeń biurowych, sal konferencyjnych oraz gabinetów menedżerskich. W skład systemu wchodzą biurka oparte na trzech typach nóg oznaczane symbolami N, O i V. Takie rozwiązanie jest niezwykle praktyczne. Korzystając z szerokiej oferty, możemy wybrać biurko idealne, pasujące do naszej, często „wymagającej" przestrzeni.

Najważniejsze elementy każdego biurka pracowniczego to funkcjonalność i wygoda w połączeniu z dobrym designem. Przed zakupem biurka warto sprawdzić parametry, opcje dodatkowe oraz porównać z innymi modelami. Dobry zakup powinien służyć nam przez lata, dlatego warto poświęcić na jego wybór dłuższą chwilę. Więcej propozycji nowoczesnych i ergonomicznych biurek znajdziecie na stronie www.everpsace.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

OKK!

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »