Dom » Wnętrza

Od elegancji po funkcjonalność – NIVA Bath i NIVA Electric synonimami innowacji

Od elegancji po funkcjonalność – NIVA Bath i NIVA Electric synonimami innowacji
Zobacz więcej zdjęć »
Design na najwyższym poziomie mógłby wydawać się czymś, co znajduje się na przeciwległym biegunie praktyczności. Połączenie tych cech musiałoby być więc pójściem na kompromis i rezygnowaniem z części rozwiązań. NIVA Bath i NIVA Electric nie są jednak żadnymi ustępstwami.

Co kryją w sobie grzejniki od Vasco?

Nie dla każdego zestawienie grzejnika z elementami dekoracyjnymi jest czymś oczywistym. Jego główną funkcją jest przecież dostarczanie ciepła do naszych pomieszczeń. Skupienie się na wyglądzie mogłoby sprawić, że na bok odeszłoby jego pierwotne zadanie. Co więcej, musielibyśmy zapomnieć także o dodatkowych możliwościach tego urządzenia, które mogłyby ułatwić nam codzienne funkcjonowanie. Tutaj jednak pojawiają się propozycje od VASCO, które sprawiają, że styl łączy się z najlepszymi technicznymi rozwiązaniami, a wszystkie właściwości grzejników dopełniają się.

Grzejnik łazienkowy nie tylko do łazienki

Kultowa NIVA pojawiła się teraz w nowej odsłonie. Znany wcześniej produkt stał się podstawą do stworzenia kolejnych rozwiązań. Odsunięcie grzejnika od ściany o 325 mm spowodowało, że zyskaliśmy niezwykłe możliwości. Tak powstała NIVA Bath z dodatkową przestrzenią, czyli pułkami i wieszakiem, która może posłużyć nam jako miejsce do przechowywania przedmiotów niezbędnych w łazience. Warto zwrócić uwagę, że dzięki temu wilgoć nie przeszkodzi nam w zachowaniu suchego ręcznika czy koszuli.

Potencjał grzejnika łazienkowego może zostać wykorzystany również w innych pomieszczeniach. W każdym domu znajduje się wiele rzeczy, które wymagają suszenia. Poza kąpielowymi ręcznikami zimą musimy poradzić sobie z przemokniętymi rękawiczkami i czapkami, które często zsuwają się z grzejników. NIVA Bath ze swoimi pułkami za płytą grzewczą rozwiązuje wszelkie takie problemy.

Nowe możliwości ukryte w minimalizmie

Grzejnik NIVA daje szerokie pole popisu projektantom i wielbicielom stylowych rozwiązań. Jego udoskonalona wersja to model elektryczny, który również chwalony jest za design. NIVA Electric to nie tylko estetyczne dopełnienie aranżacji wnętrza, ale także nowoczesne urządzenie. W grzejniku elektrycznym zastosowano technologię podczerwieni. Wykorzystane rozwiązanie umożliwia wytworzenie radiacyjnego ciepła, a dzięki temu urządzenie błyskawicznie nagrzewa się do wybranej temperatury.

Elektryczna NIVA od VASCO występuje w trzech wariantach z różnymi elementami sterującymi: termostatem, sterownikiem Wi-Fi E-Volve lub sterowaniem za pomocą domowego systemu automatyzacji. Każda z wersji grzejnika będzie rozwiązaniem odpowiadającym na inne potrzeby. Jednocześnie wszystkie są tak samo stylowe, dzięki odpowiednio ukrytym komponentom. Niezależnie od wyboru rozwiązań związanych ze sterowaniem NIVA Electric to minimalizm i elegancja bez pójścia na kompromis.

Więcej informacji o VASCO Group na stronie: www.vasco.euRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

OKK!

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 5 dni:
Building (R)evolution 13. PLGBC Green Building Summit
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »