Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Od pomysłu do sukcesu. Bezpłatne warsztaty w Bytomiu

Od pomysłu do sukcesu. Bezpłatne warsztaty w Bytomiu
Zobacz więcej zdjęć »
Masz pomysł, marzysz o własnym biznesie, ale nie wiesz od czego zacząć? Dowiedz się, jak urzeczywistnić swoje plany. 12 kwietnia Agora Bytom oraz Fundacja Sukcesu Pisanego Szminką zapraszają na drugie spotkanie dla kobiet w ramach cyklu „Sukces TO JA”. Ruszyły zapisy – udział jest bezpłatny.

O uruchomieniu własnego biznesu myśli wiele osób. Jednak często przed podjęciem decyzji powstrzymuje je brak wiedzy i doświadczenia, a także obawa przed formalnościami i kosztami. Tymczasem wystarczy dobry pomysł i determinacja, o czym przekonają się uczestniczki drugiego spotkania dla kobiet z cyklu „Sukces TO JA” w Agorze Bytom. - Należy odpowiedzieć sobie na pytanie, w czym jesteśmy najlepsze i co sprawia nam największą przyjemność. Warto przy tym poznać rynek, konkurentów i oczekiwania klientów. Mając taką wiedzę, zwiększamy swoją szansę na sukces – mówi Katarzyna Ryfka-Cygan, ambasadorka programu „Sukces TO JA”, przedsiębiorczyni, trenerka i ekspert e-commerce, która poprowadzi spotkanie w Agorze Bytom.

 

Wydarzenie odbędzie się 12 kwietnia o godz. 17.00 w Sali Kameralnej. Uczestniczki dowiedzą się, jak wykorzystać swoją pasję i intuicję w tworzeniu zyskownego biznesu, ale też w jaki sposób rozkręcić firmę, która stabilnie się rozwinie. Będzie też o błędach, jakie są często popełniane na początku, a jakich warto unikaćUdział w wydarzeniu jest bezpłatny – obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsc na stronie internetowej organizatora. - Bardzo nas cieszy, że po raz kolejny możemy kompleksowo wesprzeć kobiety w realizacji ich zawodowych marzeń – mówi Hanna Petters, dyrektor Agory Bytom. - Jestem przekonana, że warsztaty „Sukces TO JA” dostarczą im fachowej i niezbędnej wiedzy do rozwoju oraz zmotywują do podejmowania odważnych działań – dodaje.

 

Agora Bytom to multigaleria w centrum Bytomia. Na prawie 57 tys. mkw. mieści się 120 sklepów oraz punktów usługowych, klub fitness, centrum rozrywki, kino i sala widowiskowa. Właścicielem obiektu jest norweska spółka Borgestad ASA, a zarządzaniem galerią zajmuje się spółka Idea Property & Asset Management.

 

„Sukces TO JA” - „Udany start i rozwój biznesu. Kluczowe czynniki sukcesu i najważniejsze błędy, jakich warto unikać”

12 kwietnia 2018 r., godz. 17.00–20.00

Agora Bytom, Pl. Kościuszki 1

Wstęp wolny – zapraszamy!

 

Więcej na: www.agorabytom.pl

facebook.com/AgoraBytomRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PREXPERT

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »
Array ( [p_srv_id] => 3 [p_usr_id] => 98872 [p_type] => ARTICLE [p_accepted] => YES [p_status] => ENABLED [p_pkg_nr] => 1 [p_pkg_items] => 4 [p_ctg_ids] => )