Dom » Budownictwo

Od teraz, Projekty Referencyjne marki Pilkington dostępne są poprzez wygodną aplikację na telefonie

Od teraz, Projekty Referencyjne marki Pilkington dostępne są poprzez wygodną aplikację na telefonie
Zobacz więcej zdjęć »
Architekci i projektanci, poszukujący inspiracji do swoich obecnych i przyszłych projektów mogą sięgnąć po najnowszą aplikację NSG Group.

Ta niedawno uruchomiona aplikacja zawiera pełną bazę danych z łatwą w obsłudze wyszukiwarką. Dostępna jest na urządzenia z systemem IOS oraz Android. Pozwala na szybkie wyszukiwanie produktów marki Pilkington i dopasowanie wyników wyszukiwania do wymagań projektowych.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformy Link BuildinguAplikacja posiada atrakcyjny i łatwy w obsłudze interfejs, zawierający urozmaiconą bazę zdjęć. Umożliwia dzielenie się informacjami o najciekawszych obiektach architektonicznych ze znajomymi i współpracownikami za pomocą mediów społecznościowych.

Użytkownicy mogą wyszukiwać projekty według lokalizacji, typu budynku, kategorii korzyści, typu szkła lub za pomocą innych kryteriów. Wyniki wyszukiwania dostarczają pełną gamę inspiracji oraz szczegółowych informacji o produktach, ma to na celu wsparcie profesjonalistów z sektora budowlanego na każdym etapie procesu projektowania. Baza istotnych informacji jest też przydatna dla użytkowników spoza branży i wszystkich tych, którzy interesują się nowoczesną architekturą.

Lokalne i globalne bazy danych zapewniają dostęp do szerokiej gamy projektów z całego świata.  Jednak największą zaletą aplikacji jest to, że przy jej pomocy można znaleźć projekty w najbliższej okolicy i przekonać się bezpośrednio jak wyglądają poszczególne produkty w konkretnych realizacjach.

Jolanta Lessig, kierownik ds. komunikacji marketingowej w Europie NSG Group, powiedziała: „Ta łatwo dostępna baza danych projektów referencyjnych daje architektom i inwestorom szansę zdobycia inspiracji projektowych, a także zdobycia wiedzy na temat naszych produktów i ich specyficznych zastosowań. Dla osób zainteresowanych nowoczesną architekturą, aplikacja zapewnia dostęp do wielu inspirujących przykładów, takich jak biura, budynki mieszkalne, centra handlowe, obiekty rekreacyjne, szkoły i przedszkola, zrealizowanych przy użyciu szkła, pochodzącego z bogatego i wiodącego na rynku asortymentu naszych produktów”.

“Szkło odgrywa istotną rolę w budowaniu zrównoważonej architektury i daje nieograniczone możliwości w zakresie projektowania i kreowania przestrzeni. Nieocenione korzyści szkła w zakresie bezpieczeństwa, komfortu użytkowania, a także ochrony środowiska, obejmują izolację termiczną, ochronę przed słońcem, hałasem i ogniem oraz właściwości samoczyszczące”.

“Postrzegamy aplikację jako nieocenione źródło inspiracji w zakresie projektów referencyjnych dla projektantów i konstruktorów, a także jako kompleksową bazę danych dla specjalistów z dziedziny architektury."

Aplikacja Projekty Referencyjne na urządzenia z systemem IOS dostępna jest w Apple iTunes pod tym linkiem:

https://apps.apple.com/gb/app/project-references/id1474357446

Można również pobrać ją poprzez Google Play Store tutaj (dla urządzeń z systemem Android):

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nsg.projectreferencesRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Meloman

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »