Społeczeństwo » Szkolnictwo i nauka

Odbądź szkolenia z Gold Bussines

Inwestowanie w siebie to najlepsza z możliwych inwestycji. Warto zatem sięgnąć po szkolenia rozwijające przydatne możliwości. Ale jak je zacząć? W tym może pomóc platforma szkoleniowa Gold Business

Chociaż szkolenia online są na topie co najmniej od kilku lat, dopiero w ostatnim czasie powstała platforma specjalizująca się w udostępnianiu kursów, webinarów i szkoleń z zakresu zarabiania online, freelancingu oraz prowadzenia biznesu. Tą platformą jest Gold Bussines - pierwsze centrum rozwoju łączące indywidualne doradztwo z uczestnictwem w kursach.

Szkolenia online – wygodne i nowoczesne

Szkolenia przez internet to jedna z najwygodniejszych form poszerzania wiedzy. Jeszcze kilkanaście lat temu gromadzenie potrzebnych do nauki materiałów mogło trwać miesiącami - zwłaszcza, gdy w grę wchodziła wiedza specjalistyczna. Jednak wraz z upowszechnieniem się internetu, dotarcie do potrzebnych informacji zajmuje coraz to mniej czasu. Wyraźnie widać tę tendencję w przypadku uczniów czy studentów, kiedyś korzystających z jednego streszczenia lub opracowania tematu znalezionego w bibliotece, a współcześnie - mogących przebierać w internetowych źródłach.

To samo dotyczy szkoleń z zakresu rozwoju osobistego. Dzięki dobrodziejstwom technologii stały się one powszechne i łatwo dostępne dla każdego.

Wady i zalety szkoleń online

Zaletami szkoleń online są z pewnością: wygoda, dostępność z każdego miejsca na świecie (pod warunkiem, że posiadamy działający internet), bardzo duży wybór szkoleń na wszelkie tematy.

Niektóre osoby mogą jednak zostać odstraszone liczbą dostępnych w internecie materiałów. W tej chwili niemal każdy serwis i każdy blog oferuje zakup e-booków ze szkoleniami z dowolnego tematu. Klęska urodzaju sprawia, że trudno znaleźć coś dla siebie i odróżnić wartościowe źródła od zwykłego scamu.

Również rozproszenie działa na niekorzyść szkoleń w internecie. Zbyt często nauka sprowadza się do korzystania z kilku czy nawet kilkunastu źródeł, ponieważ materiały oferowane przez tylko jedno platformę nie omawiają interesującego nas tematu dostatecznie obszernie.

Nowoczesna platforma szkoleniowa – Gold Bussines

Platforma szkoleniowa Gold Bussines postawiła sobie za cel zniwelowanie obu przedstawionych powyżej wad. Klienci chcący rozpocząć szkolenie w ramach Gold Bussines otrzymają pomoc konsultanta-specjalisty. W czasie wstępnej rozmowy telefonicznej, konsultant wspólnie z klientem ustali cel szkolenia, poziom zdobytych już umiejętności oraz obszary, nad którymi wypadałoby popracować. W ten sposób każdy klient otrzyma przekrój kursów, webinarów i e-booków odpowiedni do jego zainteresowań oraz posiadanej już wiedzy.

Klienci platformy Gold Bussines

Klientem Gold Bussines może zostać każda osoba zainteresowana prowadzeniem biznesu w internecie czy zarabianiem online. Kursy oferowane przez platformę poruszają takie dziedziny wiedzy jak: marketing internetowy, inwestycje w kryptowaluty, sposoby na rozkręcenie przedsiębiorstwa w internecie, praca jako freelancer, inwestycje w papiery wartościowe oraz na forex, prawne podstawy inwestowania pieniędzy, radzenie sobie ze stresem i emocjami w trakcie inwestycji czy planowanie domowego budżetu.

Swoją niszę na platformie szkoleniowej Gold Bussines znajdą zarówno osoby początkujące, jak i biznesmeni z dużym doświadczeniem. Tych pierwszych z pewnością zainteresuje nauka podstaw, profesjonaliści natomiast będą mieli możliwość zapisania się do klubu Profit Gold, zrzeszających ludzi, którzy odnieśli sukces finansowy dzięki inwestowaniu przez internet. W ramach klubu każdy członek może brać udział w ekskluzywnych wydarzeniach oraz korzystać z narzędzi dla zaawansowanych - aktualności ze świata biznesu, analiz, kursów dla specjalistów.

Jak działa platforma i jak z niej skorzystać

Aby uzyskać dostęp do platformy, należy zostawić swój telefon w zakładce “Kontakt”. Konsultant powinien odpowiedzieć w ciągu dwudziestu czterech godzin, w dniu roboczym. Warto w takiej wiadomości zawrzeć krótką informacje na temat tego, jaka dziedzina wiedzy nas najbardziej interesuje i jaki postawiliśmy sobie cel - pomoże to konsultantowi w przygotowaniu spersonalizowanej oferty.

Login i hasło do platformy zostaje do klienta przesłany pocztą, paczką z opcją opłaty za pobraniem. Konto należy aktywować na stronie Gold Bussines. Zaraz po aktywacji zostaną wysłane mailowo dalsze instrukcje odnośnie korzystania z platformy. W razie jakichkolwiek problemów, platforma wyposażona jest w prężnie działający support.

Wszelkie kursy i szkolenia znajdują się w zakładce “Edukacja”. Klienci mają też dostęp do zakładki “Aktualności”, stanowiącej zbiór artykułów na tematy najnowsze ze świata biznesu i inwestycji. Istnieje również opcja dołączenia do klubu Gold Business.

Praca nad sobą to jedna z cech wyróżniających ludzi sukcesu. Warto już teraz zapracować na własną przyszłość - poprzez naukę i rozwój osobisty. Zarabianie przez internet czy prowadzenie własnego biznesu online to marzenia sporej części Polaków. Niestety, wielu rezygnuje z nich, nie wierząc w powodzenie lub nie wiedząc, od czego zacząć. Dobry kurs może stać się solidną podstawą, na której zostanie wybudowana lepsza przyszłość.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Adam.Kumus

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »