Firma » Biznes

Odbierz darmowy kurs online o wartości 400 zł

Odbierz darmowy kurs online o wartości 400 zł
Zobacz więcej zdjęć »
Odpowiedzią na rosnące oczekiwania rynku pracy oraz pracodawców są szkolenia e-learningowe. Z jednej strony tańsze niż tradycyjne, z drugiej - elastyczne czasowo, możliwe do wykonania o dowolnej porze, w dowolny dzień, z każdego miejsca z dostępem do komputera i internetu. Teraz za darmo!

Mówi się, że najlepszym sposobem na podnoszenie kwalifikacji zawodowych jest edukacja. Problemem, z którym spotykają się zarówno studenci kończący akademie, jak i osoby pracujące jest czas, a raczej jego brak, na szkolenia czy kontynuację edukacji w szkolnictwie wyższym. Nierzadko czynnikiem determinującym są także pieniądze.

Kursy online z certyfikatem pozwalają zweryfikować wiedzę oraz nabyć nowe umiejętności, zwiększają kwalifikacje oraz efektywność w wykonywaniu obowiązków służbowych. Dzięki tego typu szkoleniom możemy być na bieżąco ze zmieniającymi się trendami na rynku, poznać nowe dziedziny oraz zdobyć wiedzę, tak niezbędną w utrzymaniu i rozwoju pozycji biznesowej każdego z nas.

Dziś dostęp do kursów online z certyfikatem można otrzymać za darmo. Wystarczy wejść na stronę www.netAkademia.pl, a następnie w zakładce „e-kursy” wybrać wersję demonstracyjną dowolnego z nich, jednego lub więcej.

Każdy, kto zapozna się z wersją demo, a następnie w terminie do 31.10.2011 r. wyśle opinię o kursie/kursach na adres kursy@netakademia.pl, otrzyma dostęp do ich pełnych wersji. W treści maila należy zawrzeć imię i nazwisko autora opinii oraz zgodę na jej wykorzystanie przez portal netAkademia.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

BEST image PR
http://www.bestimage.poznan.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »