Firma » Finanse

Odbierz nagrodę od Optimy za terminowe spłacanie rat

Odbierz nagrodę od Optimy za terminowe spłacanie rat
Zobacz więcej zdjęć »
Co byście powiedzieli na nagrodę za terminowe spłacanie rat?

Czy poczulibyście się lepiej, gdyby firma doceniła Wasz trud i nagrodziła za sumienne oraz terminowe regulowanie należności? Tak się właśnie stało!

Firma Optima oferująca pożyczki krótkoterminowe zdaje sobie sprawę, że spłacanie rat to obowiązek, który wymaga dyscypliny i samoorganizacji. Postanowiła zatem nieco go umilić dzięki specjalnej promocji „Ostre cięcie”. Teraz pożyczka na wymarzony cel może być nie tylko znacznie tańsza, lecz także przyjemniejsza w spłacaniu. Jak to możliwe?

Promocja „Ostre cięcie” jest skierowana do klientów Optima pożyczki, którzy zawarli umowę pożyczki. Dzięki niej klienci regularnie spłacający raty pożyczki mogą liczyć na „ostre cięcie” ostatniej bądź nawet czterech ostatnich rat w zależności od oferty, na jaką się zdecydują. Spłacanie 8 zamiast 112 rat lub nawet anulowanie tej ostatniej jedynie dzięki dotrzymywaniu terminów to z pewnością nie tylko miła niespodzianka, lecz także znacząca oszczędność. Promocja „Ostre cięcie” trwa do 1 lipca do 15 września 2015, jej szczegółowe warunki można zaś znaleźć na stronie tutaj.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

They.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »