Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

Oddaj krew, zgłoś się do krwiobusu przed Atrium Biała

Oddaj krew, zgłoś się do krwiobusu przed Atrium Biała

Oddając krew, ratujesz zdrowie lub nawet życie drugiej osobie. Atrium Biała wspólnie z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku zachęcają do aktywnego udziału w akcji oddawania krwi. Tym najcenniejszym darem będzie można podzielić się już w sobotę, 18 maja, oddając krew w krwiobusie, który stanie przed centrum handlowym. Za udział w akcji dawcy otrzymają kupony od Cukierni Sowa na darmową kawę.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 

Choć medycyna poczyniła ogromne postępy, jak dotąd nie udało się wytworzyć preparatu, który w pełni zastąpiłby ludzką krew. Jedynym jej źródłem jest drugi człowiek. Organizując cykliczne akcje oddawania krwi z pomocą Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku (RCKiK), możemy sprawić, że ten ratujący życie dar będzie dostępny dla wielu osób. 

 

Doskonałą okazją do wsparcia osób potrzebujących będzie sobotnia zbiórka krwi, zorganizowana przed Atrium Biała. Wszyscy, którzy chcą wesprzeć akcję, będą mogli to zrobić 18 maja. W tym dniu ambulans stanie na placu przed centrum handlowym (od strony KFC). Akcja krwiodawstwa przeprowadzona będzie w  godz. 9.00 - 13.00.

 

Dla wszystkich osób, które oddadzą w tym dniu krew, Cukiernia Sowa ufundowała kupony na darmową małą kawę.

 

 

Więcej informacji na stronie www.atrium-biala.pl oraz na profilu Fb: https://www.facebook.com/AtriumBiala.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

MonikaG.

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »