Rozrywka i wypoczynek » Przyroda

Oddychający mural wspiera środowisko w ramach kampanii No Fluff Jobs

Oddychający mural wspiera środowisko w ramach kampanii No Fluff Jobs
Zobacz więcej zdjęć »
W Gdyni odsłonięto oddychający mural, którego wpływ na środowisko równa się posadzeniu 150 drzew. To jeden z elementów kampanii „IT Heroes – bohaterowie codzienności” autorstwa portalu rekrutacyjnego dla branży IT No Fluff Jobs. Kolejne murale pojawią się niebawem w kolejnych miastach.

Przy al. Zwycięstwa 220 w Gdyni pojawił się nowy mural, który jest elementem kampanii No Fluff Jobs, polskiego portalu rekrutacyjnego dla branży IT, obecnego w 6 krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Malowidło ma 150 m² i powstało przy użyciu ekologicznej farby Airlite, która usuwa bakterie, brzydkie zapachy i substancje zanieczyszczające powietrze, jak NOX, SOX, CO, NH3, formaldehyd czy benzen. Oznacza to, że ma równie pozytywny wpływ na środowisko, co posadzenie 150 drzew.

 

– To pierwszy z trzech tego typu murali. Kolejne powstaną w Poznaniu i w Krakowie – mówi Tomasz Bujok, CEO No Fluff Jobs. – W sumie kampania zneutralizuje spaliny wydalane dziennie przez 143 samochody benzynowe Euro 6. Działamy dwutorowo – wspieramy środowisko, ale chcemy także pokazać światu, jak ważną pracę wykonują programiści i programistki. W naszej akcji IT Heroes przedstawiamy ich sylwetki oraz projekty, w których biorą udział. Projekty, dzięki którym świat wirtualny staje się dla nas miejscem bezpiecznym i ułatwiającym codzienne funkcjonowanie.

 

Mural powstał w ramach kampaniiIT Heroes - bohaterowie codzienności, której celem jest przełamanie stereotypów związanych z branżą IT i zwrócenie uwagi na rosnące usługi programistów na rynku. Kampania ma zasięg ogólnopolski i będzie prezentować sylwetki specjalistów IT biorących udział w ciekawych i społecznie potrzebnych projektach. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

dominika.baranowska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »