Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Odjazdowe zakupy z nagrodami od Galerii Bemowo

Odjazdowe zakupy z nagrodami od Galerii Bemowo
Zobacz więcej zdjęć »
Powracamy stęsknieni za naszymi Klientami! W dniach 21-22 maja 2021 roku będziemy rozdawać nagrody tym mieszkańcom Bemowa, którzy dokonają zakupów za minimum 200 złotych w Galerii Bemowo.

Do zdobycia są wygodne torby zakupowe na kółkach, idealne towarzystwo podczas większego zakupowego szaleństwa. Weź udział w akcji i na nowo odkryj radość z zakupów.

Spragnieni zakupowego szaleństwa po ostatnim lockdownie? Galeria Bemowo szykuje dla Was odlotową akcję z nagrodami w podziękowaniu za zakupy! Tym razem czekają na Was torby zakupowe na kółkach – w dwóch wersjach kolorystycznych do wyboru (niebieskim lub czerwonym). Co zrobić, aby zgarnąć upominek? W dniach 21-22 maja zrób zakupy za minimum 200 złotych w Galerii Bemowo i zgłoś się do Punktu Obsługi Akcji z dowodami zakupu. Możesz łączyć maksymalnie trzy paragony, przy czym pamiętaj, że do paragonu z hipermarketu Carrefour musisz okazać minimum jeden paragon ze sklepów lub punktów usługowych zlokalizowanych na terenie naszej Galerii. Do rozdania mamy 240 nagród!

Regulamin akcji dostępny w Punkcie Obsługi Akcji. Stoiska Punktu Obsługi Akcji są czynne w godzinach 10.00-18.00. Nagrodę możesz odebrać w jednym z dwóch punktów – na poziomie 0 (przy drogerii Rossmann) oraz na poziomie +1 (przy strefie gastronomicznej).

Galeria Be­mo­wo co­dzien­nie do­kła­da­ sta­rań, aby za­pew­nić swoim klien­tom naj­wyż­sze standardy bezpie­czeń­stwa i kom­fort za­ku­pów. Więcej informacji na temat stosowanych rozwiązań zwiększających bezpieczeństwo można znaleźć tutaj: https://www.galeria-bemowo.pl/bezpieczne-zakupy/.

Informacje o firmie:

Galeria Bemowo powstała w 1999 roku, a całkowita powierzchnia użytkowa obiektu to prawie 35.000 m2. Ofertę handlową centrum tworzy 69 najemców, głównymi z nich są: hipermarket Carrefour oraz sklepy RTV Euro AGD, Pizza Hut oraz Cinema City. Do dyspozycji klientów jest bezpłatny parking z 944 miejscami postojowymi.

Właścicielem Galerii Bemowo jest Aerium. Zarządcą obiektu jest firma Apsys Polska S.A.

 

www.galeria-bemowo.pl

O APSYS

APSYS jest jednym z wiodących operatorów branży nieruchomości komercyjnych w Polsce i we Francji. Spółka realizuje działania w segmencie nieruchomości handlowych, projektach mixed-use, inwestycjach mieszkaniowych oraz w obszarze zarządzania powierzchniami biurowymi. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości.

Tworzy innowacyjne, „szyte na miarę” projekty uwzględniające specyfikę danego miejsca, kontekst społeczny oraz środowisko naturalne. Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu. APSYS Polska zarządza obecnie ponad 1 000 000 mkw. GLA w 25 obiektów handlowych zlokalizowanych w 16 największych miastach w kraju. Firma i jej projekty były wielokrotnie nagradzane przez PRCH, ICSC, Europa Property oraz CiJ w kategoriach rozwoju, zarządzania oraz marketingu.

 

O ÆRIUM

 

Ærium jest ogólnoeuropejskim zarządcą nieruchomości i aktywów działającym w ramach pionowej struktury zarządczej, skupiającym się na nieruchomościach komercyjnych z pełnym zakresem ryzyka. Ærium posiada osiem biur w Europie, w których zatrudnianych ponad 100 pracowników, łączących dogłębną wiedzę i doświadczenie z uznaniem i renomą wynikających z realizacji projektów na rzecz naszych inwestorów. Kierownictwo wyższego szczebla Ærium współpracuje ze sobą od ponad dziesięciu lat w ramach szesnastu funduszy z inwestycjami o łącznej wartości 11 mld EUR. Obecnie Aerium zarządza nieruchomościach komercyjnymi wartymi ponad 4,4 mld EUR.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »