Kultura, sztuka » Kultura

Odjechana impreza czyli SZYBCY I WŚCIEKLI w Bonarce

Premiera siódmej części kultowej serii „Szybcy i wściekli” z udziałem niezapomnianego Paula Walkera, będzie bardzo głośną imprezą. 12 kwietnia do Bonarki, z piskiem opon i zapachem palonej gumy, zajadą luksusowe samochody, wzorowane na tych, którymi mkną bohaterowie filmu.

Marzyliście żeby wsiąść do unikatowych samochodów z tej słynnej filmowej serii? Teraz macie wyjątkową okazję. Bonarka City Center zaprasza na spotkanie oko w oko z brykami prosto z planu filmowego. Każdy będzie mógł zajrzeć do środka czy zrobić sobie zdjęcie na tle tych niesamowitych maszyn. Przygotujcie się na rozrywający powietrze hałas i charakterystyczny zapach spalin! Pokaz ich możliwości będzie mocnym przeżyciem! W programie znajdą się również konkursy związane z filmem i unikatowe nagrody. Moc atrakcji będzie naprawdę maksymalna – na dużym ekranie będziecie mogli również zagrać w najnowsze i kultowe gry samochodowe.   

Siódma część serii „Szybcy i wściekli” będzie wyjątkowa jeszcze z jednego powodu. Po raz ostatni na ekranie zobaczymy niezapomnianego Paula Walkera. Wspólnymi wysiłkami ekipy filmowej i jego młodszych braci zdjęcia do filmu zostały ukończone, dzięki czemu mamy okazję by po raz ostatni zobaczyć go na ekranie.

12 kwietnia, w niedzielę, zapraszamy do Bonarki nie tylko małych i dużych chłopców. Miłość do szybkich samochodów nie zna przecież granic wieku ani płci. Przyjdźcie wszyscy, pojedynczo, w parach lub całymi rodzinami, skorzystać z tej fantastycznej okazji, by posłuchać ryku silników i wcielić się w waszych ulubionych i nieustraszonych mistrzów kierownicy!

Impreza odbywa się w godzinach 12-18.

 

BONARKA CITY CENTER

Bonarka City Center to wielofunkcyjne centrum miejskie, powstałe na obszarze około 19 ha poprzemysłowych terenów dawnych zakładów chemicznych w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Na obszarze 91 tys. m2 powierzchni użytkowej znajduje się 230 punktów handlowo-usługowych i restauracji w tym: Auchan, Leroy Merlin, Media Expert oraz największy w Polsce multipleks kinowy Cinema City. Na Klientów Centrum czeka bezpłatny parking na 3200 samochodów. Ponadto, na terenie Bonarka City Center znajduje się jeden z pierwszych na świecie ośrodków edukacyjno-wychowawczych w centrum handlowym: „Siemacha Spot” o powierzchni całkowitej 700 m2. W jego skład wchodzą m.in.: wielofunkcyjne sale edukacyjne, muzyczne, multimedialne oraz pokój konferencyjny.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

bezstronny22

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »