Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Odkryj Dubaj z Emirates i odbierz darmowy bilet do Burdż Chalifa

Emirates, największe międzynarodowe linie lotnicze na świecie, mają atrakcyjną ofertę dla wczasowiczów, planujących podróż do Dubaju.

Wszyscy pasażerowie Emirates będą mogli zobaczyć Dubaj z nowej perspektywy dzięki bezpłatnemu biletowi do At the Top, Burdż Chalifa – jednego z najwyżej położonych tarasów widokowych na świecie.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Aby podziwiać fascynujący i ciągle zmieniający się krajobraz Dubaju z lotu ptaka, klienci Emirates mogą skorzystać z wyjątkowej oferty przy zakupie biletów w dowolnej klasie. Aby uzyskać bezpłatny wstęp, klienci muszą zarezerwować podróż do Dubaju na stronie emirates.com z kodem promocyjnym TOP2021 lub za pośrednictwem partnerskich biur podróży przed 22 lipca na podróż do 30 września 2021 r.

Wspaniała konstrukcja, która wznosi się nad panoramą Dubaju, znajduje się obok centrum handlowego Dubai Mall i od otwarcia w 2010 roku przyciągała turystów z całego świata. Burdż Chalifa jest nie tylko najwyższą wolnostojącą budowlą na świecie, ale także posiada najszybsze dwupokładowe windy, poruszające się z prędkością 10 m/s.

Z poziomu 124 piętra zwiedzający mogą przyjrzeć się bliżej światu przez teleskopy o dużej mocy i wyjść na taras widokowy z widokiem na stale rosnącą panoramę miasta. Następnie wizyta jest kontynuowana na poziomie 125, na wysokości 456 metrów – znajduje się tam przestronny taras z oszałamiającym 360-stopniowym widokiem na miasto.

Obowiązkowym punktem do zwiedzenia będzie też Dubai Mall, tętniące życiem centrum handlowo-rozrywkowe, w którym znajduje się Dubajskie Akwarium i Podwodne Zoo. Odwiedzający mogą zakończyć dzień w jednej z wielu lokali gastronomicznych, słuchając spektakularnej muzyki podczas pokazu dubajskich fontann.

Odkrywaj Dubaj z Emirates

Linie Emirates bezpiecznie wznowiły loty do ponad 120 miejsc docelowych w swojej globalnej sieci, oferując podróżnym 6 wygodnych połączeń na trasie Warszawa – Dubaj od 3 lipca. Od skąpanych w słońcu plaż po światowej klasy gościnność i obiekty rekreacyjne, Dubaj oferuje różnorodne doświadczenia na światowym poziomie. Jest jednym z pierwszych miast na świecie, które otrzymało oznaczenie „Safe Travels” od Światowej Rady Podróży i Turystyki (WTTC). To potwierdzenie wszechstronnych i skutecznych działań podjętych przez władze, które mają na celu zapewnienie gościom zdrowia i bezpieczeństwa.

Bilety w klasie ekonomicznej są dostępne od 1998 zł, a w klasie biznes od 9299 zł.

Więcej korzyści z Emirates

Na tym korzyści podróżowania z Emirates się nie kończą. Członkowie Emirates Skywards, wielokrotnie nagradzanego programu lojalnościowego Emirates, mogą liczyć na zdobycie podwójnych mil za wszystkie loty do Dubaju zarezerwowane przed 31 lipca na podróż do 31 grudnia 2021 roku.

To jednak nie wszystko – do 30 września wszyscy klienci mogą uzyskać jeszcze więcej z pobytu w Dubaju dzięki My Emirates Pass. Wystarczy okazać kartę pokładową Emirates w jednym z ponad 450 uczestniczących w ofercie miejsc i odkrywać Dubaj za mniej w najlepszych restauracjach w mieście, światowej klasy parkach rozrywki, spa i wycieczkach.

Taryfy w klasie ekonomicznej w obie strony z Polski do Dubaju zaczynają się od 1998 zł. To idealny czas na zarezerwowanie wycieczki w 2021 roku.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Marta Ortiz

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »