Gospodarka » Żywność

Odkryj limitowany smak pianek Ptasie Mleczko® o smaku musu kakaowego

Odkryj limitowany smak pianek Ptasie Mleczko® o smaku musu kakaowego
Zobacz więcej zdjęć »
Pyszny kakaowy mus i oryginalna wedlowska czekolada. Od teraz to połączenie dostępne jest w portfolio kultowych pianek E.Wedel. Ptasie Mleczko® o smaku musu kakaowego to jesienna i limitowana odsłona wedlowskich pianek, która zapewni wyjątkową przyjemność smaku.

Marka E.Wedel podąża za trendami i systematycznie zaskakuje konsumentów nowymi wariantami pianek Ptasie Mleczko®. Obecnie w stałej ofercie kultowego wyrobu znajduje się aż siedem smaków. W sprzedaży dostępne jest Ptasie Mleczko®: Waniliowe, Waniliowe w czekoladzie gorzkiej 80%, Śmietankowe, Strawberry Shake, Cytrynowe, Karmelowe oraz Czekoladowe. Szerokie portfolio wedlowskich pianek doskonale sprawdza się na każdą okazję, a dzięki tak różnorodnej ofercie konsumenci mogą odkrywać nowe smaki swojego ulubionego produktu.

W sezonie jesiennym portfolio wzbogacono o limitowaną nowość – pianki Ptasie Mleczko® o smaku musu kakaowego. Nowość to wyjątkowo lekka i delikatna pianka o smaku oraz strukturze musu kakaowego. Całość obalono oryginalną wedlowską czekoladą deserową. Uwielbiany na całym świecie mus kakaowy zamknięty w formie pianek Ptasie Mleczko® gwarantuje unikalne doznania sensoryczne oraz doskonałą przyjemność smaku płynącą z oryginalnej wedlowskiej czekolady.

Nowe Ptasie Mleczko® zaskakuje nie tylko samym smakiem, ale także apetycznym opakowaniem, które jest spójne z koncepcją brandingową pozostałych wariantów. Od 2019 roku, czyli czasu zmiany opakowań Ptasie Mleczko®, każde pudełko pianek posiada grafikę zaprojektowaną przez innego ilustratora. Tym razem autorką grafiki jest Patrycja Rybaczewska. Co istotne, nie zabrało na nim ptasiego motywu, który jest charakterystyczny dla wszystkich opakowań pianek Ptasie Mleczko®. Opakowanie musu kakaowego wyróżnia się ciepłymi odcieniami koloru pomarańczowego, nawiązując tym samym do zbliżającej się jesieni oraz wzbogacone jest o ilustracje kakaowca, które podkreślają wyjątkową przyjemność smaku nowości. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Redakcja_Nowinki

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »