Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Odkryj Mazury w Bonarce

Odkryj Mazury w Bonarce
Zobacz więcej zdjęć »
Dlaczego warto odwiedzić Mrągowo? Jak ekspresowo dostać się z Krakowa na Mazury bez groźby stania w korku? Na te i wiele innych pytań będzie można uzyskać odpowiedź już 16 marca o godz. 14:00 w Bonarce podczas wydarzenia promującego otwarcie bezpośredniego połączenia lotniczego z Krakowa na Mazury.

Weekend na Mazurach - to już możliwe! Od 25 kwietnia ruszy bezpośrednie połączenie lotnicze z Portu Lotniczego Kraków do Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury. W związku z tym w Bonarce odbędzie się wydarzenie, podczas którego krakowianie będą mogli zapoznać się z największymi atrakcjami Mrągowa - jednej z najpopularniejszych miejscowości turystycznych na Mazurach.

Podczas wydarzenia w Bonarce odbędzie się koncert Cezarego Makiewicza, który wykona m.in. słynną piosenkę „Wszystkie drogi prowadzą do Mrągowa". Dodatkowo zostaną przygotowane liczne konkursy z nagrodami oraz gadżety dla kolekcjonerów.

Wydarzenie odbędzie się w Bonarce na placu przy fontannie. Wstęp będzie bezpłatny.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Lyrmed

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »