Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Odkryj Mazury w Bonarce

Odkryj Mazury w Bonarce
Zobacz więcej zdjęć »
Co warto zobaczyć w Giżycku? I jak się tam dostać z Krakowa bez groźby stania w korku? Na te i wiele innych pytań będzie można uzyskać odpowiedź już 30 marca od godz. 14:00 do 21:00 w Bonarce podczas wydarzenia promującego otwarcie bezpośredniego połączenia lotniczego z Krakowa na Mazury.

Weekend na Mazurach - to już możliwe! Od 25 kwietnia ruszy bezpośrednie połączenie lotnicze z Portu Lotniczego Kraków do Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury. W związku z tym w Bonarce odbędzie się wydarzenie, podczas którego krakowianie będą mogli zapoznać się z największymi atrakcjami Giżycka - żeglarskiej stolicy Polski.

Podczas wydarzenia w Bonarce odbędą się liczne konkursy z cennymi nagrodami. Dodatkowo dla kolekcjonerów zostaną przygotowane specjalne gadżety związane z regionem.

Wydarzenie odbędzie się w Bonarce na placu przy fontannie. Wstęp będzie bezpłatny.



Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Lyrmed

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »