Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Odkryj nowe smaki na zlocie food trucków w Galerii Bemowo

Odkryj nowe smaki na zlocie food trucków w Galerii Bemowo
Zobacz więcej zdjęć »
Początek września w Galerii Bemowo zapowiada się bardzo apetycznie. W dniach 1-2 września w godzinach 11.00-19.00 na parkingu przed Galerią pojawią się mobilne bary i restauracje, a mieszkańcy Bemowa i okolic będą mogli wybrać się w kulinarną podróż dookoła świata z food truckami.

Weekend pod znakiem dobrego jedzenia w Galerii Bemowo rozpocznie się w sobotę 1 września o godzinie 11.00 i potrwa do niedzieli 2 września do godziny 19.00. Dwa dni kulinarnego szaleństwa zapewni aż 10 food trucków! Na miłośników smakowitych przygód czekają następujące restauracje na kółkach:

§  YUMMY FIT ze zdrową żywnością;

§  SOKOWIRÓWKA z sokami, koktajlami i smoothies;

§  FUROSZRON serwujący hawajsko- azjatycki przysmak lodowy;

§  DOBRA BUŁA, w której królują burgery;

§  ZAPCHAJ MORDOR z daniami kuchni meksykańskiej i  amerykańskiej;

§  LUBISH LANGOSH serwujący węgierskie langosze;

§  FABRYKA FRYTEK z frytkami belgijskimi;

§  PIZZA DI STRADA;

§  BABCHA KOREA oferujący kuchnię koreańską;

§  TUK TUK FOODTRUCK z tajskim jedzeniem.

Pysznemu wydarzeniu będą towarzyszyć dodatkowe atrakcje. Na spragnionych wrażeń będzie czekać owocorower, na którym każdy będzie mógł wyprodukować sok jedynie za pomocą siły własnych mięśni. Nie zabraknie również kultowych gier podwórkowych. Na osiem godzin parking Galerii Bemowo zamieni się w wielki plac zabaw z grami z dawnych lat – w gumę, w klasy, w kółko i krzyżyk czy chińczyka.

„Galeria Bemowo to miejsce, w którym zawsze coś się dzieje. Regularnie organizujemy wydarzenia, aby zapewnić jak najwięcej okazji do ciekawego spędzania wolnego czasu przez mieszkańców Bemowa. Tym razem, w pierwszy weekend września zapraszamy wszystkich do Galerii Bemowo na kulinarną podróż z food truckami. Przez dwa dni czekają na Was różnorodne smaki z całego świata oraz atrakcje dla dużych i małych. Zapowiada się smaczna zabawa! Zapraszamy!” – mówi Piotr Bombolski, dyrektor Galerii Bemowo.

Informacje o firmie:

Galeria Bemowo powstała w 1999 roku, a całkowita powierzchnia użytkowa obiektu to prawie 35.000 m2. Ofertę handlową centrum tworzy 69 najemców, głównymi z nich są: hipermarket Carrefour oraz sklepy RTV Euro AGD, Sephora, Pizza Hut oraz Cinema City. Do dyspozycji klientów jest bezpłatny parking z 944 miejscami postojowymi.

Właścicielem Galerii Bemowo jest Aerium. Zarządcą obiektu jest firma Apsys Polska S.A.

 

www.galeria-bemowo.pl

O APSYS

APSYS jest jednym z wiodących operatorów branży centrów handlowych w Polsce i we Francji. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości. Tworzy innowacyjne, „szyte na miarę” projekty uwzględniające specyfikę danego miejsca, kontekst społeczny oraz środowisko naturalne. Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu, otwarta w październiku 2016 jako największe centrum zakupów, rozrywki i rekreacji w Wielkopolsce (100 000 m2 GLA). 

APSYS Polska zarządza obecnie 1 000 000 mkw GLA w 24 centrach handlowych zlokalizowanych w 17 największych miastach w Polsce. Firma i jej projekty były wielokrotnie  nagradzane przez PRCH, ICSC, EuropaProperty oraz CiJ w dziedzinach rozwoju, zarządzania oraz marketingu.

 

Więcej informacji: www.apsysgroup.pl

 

O ÆRIUM

 

Ærium jest ogólnoeuropejskim zarządcą nieruchomości i aktywów działającym w ramach pionowej struktury zarządczej, skupiającym się na nieruchomościach komercyjnych z pełnym zakresem ryzyka. Ærium posiada osiem biur w Europie, w których zatrudnianych ponad 100 pracowników, łączących dogłębną wiedzę i doświadczenie z uznaniem i renomą wynikających z realizacji projektów na rzecz naszych inwestorów. Kierownictwo wyższego szczebla Ærium współpracuje ze sobą od ponad dziesięciu lat w ramach szesnastu funduszy z inwestycjami o łącznej wartości 11 mld EUR. Obecnie Aerium zarządza nieruchomościach komercyjnymi wartymi ponad 4,4 mld EUR.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »