Gospodarka » Żywność

Odkryj nowe warianty lodów Ptasie Mleczko®

Tegoroczna oferta lodów Ptasie Mleczko® od E.Wedel została poszerzona o nowy, orzeźwiający smak oraz format. Mowa o mrożonym przysmaku na patyku – Ptasie Mleczko® Mango Shake oraz pierwszym w ramach tej linii – kubku Ptasie Mleczko® Waniliowym.

Inspirowane kultowymi piankami lody Ptasie Mleczko® to połączenie oryginalnej wedlowskiej czekolady oraz delikatnej kremowej masy lodowej. Receptura mrożonego przysmaku  opracowana  została w taki sposób, aby smakiem i konsystencją przywoływać skojarzenia ze słynnym produktem, który od blisko 85 lat nieprzerwanie cieszy podniebienia polskich konsumentów. W skład linii lodów Ptasie Mleczko® na patyku dostępnych jest aż 5 propozycji smakowych: czekolada, truskawka, wanilia, peanut butter oraz nowość – mango shake. Nowością wśród oferty jest także pierwszy kubek Ptasie Mleczko® Waniliowy.

Ptasie Mleczko® Mango Shake

W odpowiedzi na upodobania konsumentów, w wedlowskim portfolio lodów Ptasie Mleczko®, nie mogło zabraknąć owocowego wariantu. Lody Ptasie Mleczko® o smaku koktajlu mango stanowią połączenie delikatnej, kremowo-owocowej masy lodowej i polewy z oryginalnej wedlowskiej czekolady białej tworząc przyjemnie orzeźwiający, mrożony przysmak na patyku.  

Ptasie Mleczko® Waniliowe – kubek

Dla konsumentów ceniących sobie tradycyjny smak pianek polecamy lody Ptasie Mleczko® Waniliowe na patyku oraz ich nowy, większy format – kubek. Od teraz mrożony przysmak dostępny jest w dużym i papierowym opakowaniu o pojemności 460 ml. W nim, warstwy delikatnej, mrożonej pianki, przełożone zostały cienkimi i chrupiącymi warstwami oryginalnej wedlowskiej czekolady deserowej. Ich smak i konsystencja przywołują znaną i uwielbianą przez Polaków lekkość. Lody Ptasie Mleczko® w większym opakowaniu to jeszcze większa i słodka przyjemność. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Redakcja_Nowinki

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »