Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Odkryj tajemnice ukryte w trawie w NoVa Park

Odkryj tajemnice ukryte w trawie w NoVa Park
Zobacz więcej zdjęć »
W dniach 28-29 kwietnia 2018 w godzinach 13:00-19:00 NoVa Park zaprasza całe rodziny na wydarzenie „Tajemnice ukryte w trawie” z balonami i bańkami mydlanymi w roli głównej.

W niedzielę, 29 kwietnia, gościem specjalnym eventu będzie Inna Biliaieva – finalistka X edycji programu „Mam Talent” w Polsce.

Podczas wydarzenia „Tajemnice ukryte w trawie” najmłodsi klienci NoVa Park będą mogli przekonać się, że balony i bańki mydlane mogą przybierać różne postacie i kształty. Na maluchy czekają:

·         warsztaty kreatywne, podczas których dzieci będą tworzyć wersje zwierząt zamieszkujących trawy z wykorzystaniem brokatu, farb, cekinów, wstążek satynowych, kolorowego papieru, bibuły, kolorowego ryżu, pomponów czy konfetti;

·         stanowisko skręcania balonów, gdzie artyści balonowi będą spełniać balonowe marzenia dzieci;

·         zabawy tematyczne, improwizacje ruchowe, muzyczne i manualne;

·         bezpieczne dla dzieci brokatowe tatuaże;

·         sesja zdjęciowa na tle balonowej dekoracji, efektem której będzie pamiątkowe zdjęcie wydrukowane dla pozujących na miejscu;

·         malowanie buziek ekologicznymi farbkami.

W niedzielę 29 kwietnia gościem specjalnym wydarzenia będzie Inna Biliaieva – finalistka X edycji programu „Mam Talent” w Polsce. Podczas dwóch 15-minutowych pokazów, pochodząca z Ukrainy artystka oczaruje klientów NoVa Park pokazami baniek mydlanych. Pokazy Bubble Show dla dzieci rozpoczną się o godzinach 14:00 i 15:00.

„Nic tak nie cieszy dzieci jak balony i bańki mydlane. W najbliższy weekend najmłodsi klienci NoVa Park będą mogli podziwiać balonowe projekty tworzone przez Party Shop oraz pokazy baniek mydlanych w wykonaniu finalistki popularnego telewizyjnego show – Inny Biliaievej” – mówi Anna Krajczyńska, specjalista ds. marketingu NoVa Park.

Udział w wydarzeniu „Tajemnice ukryte w trawie” jest bezpłatny.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym marki nieobecne dotąd na rynku lokalnym, takie jak Pull&Bear, Intersport, KiK, KFC, Home&You, Super–Pharm, Cubus, Calzedonia, Intimissimi, Tchibo, Smyk, Sephora, W.KRUK czy Bershka.

Właścicielem NoVa Park jest konsorcjum firm MAS Real Estate oraz Prime Kapital. Zarządcą NoVa Park jest firma PK Property Management (Poland) Sp. z o.o.

www.nova-park.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »