Technologie » AGD - RTV

Odśwież swoje sylwestrowe stroje w domu

Haier, marka, która od 11 lat jest numerem jeden na świecie w branży AGD, znana jest z niezwykle innowacyjnych urządzeń. Kolejne z nich to suszarka do ubrań z serii i-Pro7, HD90-A2979.

Odświeżona garderoba jak z pralni

Jeżeli chcesz odświeżyć swoją jedwabną sukienkę, czy marynarkę przed wieczorem sylwestrowym, nie musisz już korzystać z pralni chemicznej. Profesjonalne rezultaty w domu zapewni funkcja i-Refresh, dostępna w suszarce Haier z serii i-Pro7 HD90-A2979, dzięki której urządzenie dokładnie kontroluje przepływ ciepłego powietrza oraz temperaturę, co umożliwia skuteczne oczyszczanie i odświeżanie nawet najbardziej delikatnych tkanin. Nie ma też ryzyka mechacenia się, czy zaciągania tkanin z uwagi na znajdujące się w bębnie specjalne wypustki w formie „poduszeczek", po których suszone ubrania delikatnie ślizgają się. Co więcej, dzięki technologii mikropary, suszarka usuwa niechciane zapachy oraz zmniejsza ilość zagnieceń. W zaledwie 20 minut twoja ulubiona sukienka czy marynarka będzie odświeżona, bez konieczności wizyty w pralni. A to wszystko bez kontaktu z wodą i detergentami!

Suszarka Haier z serii i-Pro7 HD90-A2979 wyposażona jest w 14 programów, dzięki którym w łatwy sposób uporasz się z wysuszeniem wszelkich rodzajów tkanin zaczynając od pościeli, płaszczy, ubrań sportowych, a kończąc na delikatnych tkaninach takich jak wełna czy kaszmir. Dodatkowo urządzenie posiada funkcję opóźnienia startu do 24 godzin oraz funkcję My Time, gdzie czas cyklu suszenia można ustawić według potrzeb, z dokładnością do 5 min.

Oszczędne suszenie

Oprócz oszczędności, jakie możemy uzyskać na pralni chemicznej, suszarka Haier oferuje także inne niezwykle efektywne ekonomicznie rozwiązania. Wśród nich jest innowacyjna technologia pompy ciepła, dzięki której zużycie energii generowane przez urządzenie jest mniejsze nawet o 50%, przy perfekcyjnych rezultatach suszenia. Haier i-Pro7 HD90-A2979 ma także wysoką klasę energetyczną A++, co przekłada się nie tylko na oszczędności, ale i przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego.

 

Praktyczność połączona z wygodą

Suszarka Haier z serii i-Pro7 HD90-A2979 została zaprojektowana tak, aby sprostać potrzebom najbardziej wymagających użytkowników. Urządzenie wyposażone jest w wyjątkowo pojemny bęben mogący pomieścić do 10 kg wsadu, co zapewnia oszczędność czasu oraz komfort, ponieważ możemy suszyć więcej ubrań, ale rzadziej. Dodatkowo, duże drzwi urządzenia oraz praktyczne oświetlenie wnętrza bębna, ułatwiają załadunek i rozładunek prania, co znacząco zwiększa wygodę użytkowania. A dzięki dotykowemu i łatwemu w obsłudze wyświetlaczowi można sprawnie i wygodnie poruszać się pomiędzy dostępnymi w urządzeniu programami suszenia.

Nowoczesna suszarka Haier wyposażona jest także w specjalny filtr 3 w 1 umiejscowiony przy drzwiach urządzenia. Ten prosty do wyciągnięcia pojemnik ułatwia zbieranie sierści czy włókien w jednym miejscu dzięki zastosowaniu potrójnej warstwy filtra. Zapewnia to skuteczniejszą konserwację urządzenia. Urządzenie wyróżnia się także 15-letnią gwarancją na kompresor.

Dostępność i cena:

Suszarka Haier z serii i-Pro7 HD90-A2979 dostępna jest w sieci sklepów RTV Euro AGD w cenie 2 949 zł.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Studio 111
http://haier-ac.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 8 dni:
Building (R)evolution 13. PLGBC Green Building Summit
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »