Gospodarka » Narzędzia

Odświeżony trawnik z Black & Decker

Odświeżony trawnik z Black & Decker
Zobacz więcej zdjęć »
Black & Decker przedstawia elektryczny wertykulator GD300, który przywróci ładny wygląd każdemu ogródkowi, grabiąc i usuwając z trawnika wszelkie zanieczyszczenia.

Porosty, mchy, chwasty i wierzchnia warstwa filcu sprawiają, że trawa obumiera i nie ma odpowiedniego dostępu do substancji odżywczych i wody. Wertykulacja, czyli usuwanie zanieczyszczeń z trawy i nacinanie darni w celu jej odżywienia to czasochłonne i męczące zajęcie, zwłaszcza gdy wykonujemy je tradycyjnymi narzędziami. Pomocny w takiej pracy okazać się może elektryczny wertykulator GD300 od Black & Decker. To bardzo łatwe w obsłudze urządzenie, które pomoże w szybki i wygodny sposób odświeżyć każdy trawnik w przydomowym ogrodzie.

Szybko i skutecznie
„Elektryczne grabie" Black & Decker wyposażone są w silnik o mocy 600W, dzięki któremu sprostają nawet gęstym trawiastym powierzchniom. Inne parametry urządzenia potwierdzają rozległy wachlarz zastosowań wertykulatora. Szerokość grabienia metalowych kolców, wynosząca 30 centymetrów wystarcza do pracy w dużych ogrodach. Natomiast centralny system regulacji wysokości zgarniania zanieczyszczeń pozwala na ustawienie, jednym ruchem pokrętła, jednej z trzech wysokości grabienia: -2cm, 3cm i 8cm. Wertykulator GD300 wyposażono również w wózkowy typ rękojeści, co pozwala zachować prawidłową postawę podczas pracy, zaś mały ciężar urządzenia (7 kg) poprawia jego mobilność. Dużym atutem GD300 jest pojemny, trzydziestolitrowy kosz umieszczony z przodu, który nie wymaga częstego opróżniania, przez co wykonanie prac ogrodowych jest mniej czasochłonne.

Cena brutto: 440 PLN

Wertykulator GD300 Black & Decker dostępny jest w renomowanych sklepach narzędziowych i marketach budowlanych na terenie całego kraju.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »