Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Odwiedź „Miasto Robotów” w Porcie Łódź

Odwiedź „Miasto Robotów” w Porcie Łódź
Zobacz więcej zdjęć »
Są najnowszej generacji i pochodzą w różnych zakątków świata - USA, Japonii, Korei Południowej, Francji, Wielkiej Brytanii i Rosji. Mowa o 72 inteligentnych robotach, które oglądać można na specjalnej wystawie zorganizowanej w Porcie Łódź.

Riti, humanoidalny Matthiew, Kevin, robopiesek Aibo, a nawet pierwsza na świecie roboryba – to tylko niektóre roboty, które oglądać można na specjalnej wystawie w Porcie Łódź jeszcze do 18 sierpnia. Wystawa zlokalizowana jest przy strefie restauracyjnej Centrum i otwarta jest przez siedem dni w tygodniu, w tym także we wszystkie niedziele. „Miasto Robotów” odwiedzić można zatem w godzinach 10:00 – 21:00 od poniedziałku do soboty oraz od 10:00 do 20:00 w niedziele.

Poza spotkaniem z inteligentnymi robotami, które sprzątają, śmieją się, przytulają  a nawet zaparzą kawę, na wystawie można przenieść się do interaktywnej przestrzeni kosmicznej. Najnowsze technologie sprawią, że poczujemy się niczym astronauta w kosmosie, a na dodatek będziemy mieć wpływ na wszystkie wydarzenia! Będziemy świadkami Wielkiego Wybuchu, zamienimy się w gwiazdę, a nawet spotkamy kosmitów! „Miasto Robotów” to także niezwykłe i zaawansowane technologicznie hologramy, które zobaczymy i pokierujemy nimi bez potrzeby zakładania specjalnych okularów. Kto chętny by rozegrać walkę na miecze świetlne, jak najprawdziwszy rycerz Jedi? Tutaj wszystko jest możliwe!

Szczegółowe informacje dotyczące wystawy dostępne są na stronie organizatora http://cityofrobots.io/pl
Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »