Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Odwiedź świat klocków LEGO® w Galerii Bemowo

Odwiedź świat klocków LEGO® w Galerii Bemowo
Zobacz więcej zdjęć »
W dniach 10-11 lutego w godzinach 10.00-20.00 do Galerii Bemowo zawita duński LEGOLAND® Billund z torem z elektrycznymi samochodzikami LEGO®, kultowymi postaciami zbudowanymi z klocków LEGO®, strefą zabaw klockami oraz grami zręcznościowymi na tabletach.

Na uczestników wydarzenia czekają nagrody, w tym rodzinny pobyt w LEGOLAND® Billund Resort w Danii.

Warszawa to kolejny przystanek podczas międzynarodowej trasy LEGOLAND® Billund Roadshow 2018. Przez dwa dni mieszkańcy Warszawy – zwłaszcza najmłodsi klienci Galerii Bemowo – będą poznawać kolorowy i bajkowy świat LEGO®. Podczas wydarzenia do dyspozycji gości będą m.in. elektryczne samochody LEGO®, na których dzieci będą mogły bezpłatnie jeździć po wyznaczonym torze, multimedialna strefa z interaktywnymi grami, rodzinne strefy pełne klocków LEGO® do budowy własnych konstrukcji oraz wystawa kilkunastu budowli z klocków prosto z parku rozrywki w Billund, przy których będzie można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia.

Uzupełnieniem spotkania będą konkursy wiedzy o LEGOLAND® oraz rywalizacja w budowaniu najwyższej wieży z klocków LEGO®. Dla zwycięzców przygotowano atrakcyjne nagrody – zestawy klocków LEGO®, bilety do LEGOLAND®, a nawet rodzinny pobyt w LEGOLAND® Billund Resort!

„Przed nami dwa dni super zabawy z klockami LEGO® w Galerii Bemowo. Na LEGOmaniaków oraz najmłodszych czekają atrakcje prosto z parku rozrywki LEGOLAND® z Billund, w tym konkurs, w którym nagrodą główną jest rodzinny pobyt w LEGOLAND® Billund Resort” – mówi Piotr Bombolski, dyrektor Galerii Bemowo.

LEGOLAND® Billund Resort  to jeden z najpopularniejszych parków rozrywki na świecie obchodzący w tym roku swoje 50-leciewww.galeria-bemowo.pl

O APSYS

APSYS jest jednym z wiodących operatorów branży centrów handlowych w Polsce i we Francji. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości. Tworzy innowacyjne, „szyte na miarę” projekty uwzględniające specyfikę danego miejsca, kontekst społeczny oraz środowisko naturalne. Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu, otwarta w październiku 2016 jako największe centrum zakupów, rozrywki i rekreacji w Wielkopolsce (100 000 m2 GLA). 

APSYS Polska zarządza obecnie 1 000 000 mkw GLA w 24 centrach handlowych zlokalizowanych w 17 największych miastach w Polsce. Firma i jej projekty były wielokrotnie  nagradzane przez PRCH, ICSC, EuropaProperty oraz CiJ w dziedzinach rozwoju, zarządzania oraz marketingu.

 

Więcej informacji: www.apsysgroup.pl

 

O ÆRIUM

 

Ærium jest ogólnoeuropejskim zarządcą nieruchomości i aktywów działającym w ramach pionowej struktury zarządczej, skupiającym się na nieruchomościach komercyjnych z pełnym zakresem ryzyka. Ærium posiada osiem biur w Europie, w których zatrudnianych ponad 100 pracowników, łączących dogłębną wiedzę i doświadczenie z uznaniem i renomą wynikających z realizacji projektów na rzecz naszych inwestorów. Kierownictwo wyższego szczebla Ærium współpracuje ze sobą od ponad dziesięciu lat w ramach szesnastu funduszy z inwestycjami o łącznej wartości 11 mld EUR. Obecnie Aerium zarządza nieruchomościach komercyjnymi wartymi ponad 4,4 mld EUR.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »