Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Odwiedź Zielone Arkady i znajdź jajka z czekolady

Wielkanocny Zajączek już odwiedził Zielone Arkady i w labiryncie znajdującym się na terenie bydgoskiego centrum handlowego ukrył słodkie niespodzianki dla najmłodszych. Aż do 31 marca maluchy mają czas, aby je odnaleźć. Zabawę w wielkanocnym labiryncie czas zacząć!

Idealny poszukiwacz wielkanocnych skarbów ma od 4 do 10 lat, jest spostrzegawczy i na tyle szybki, że w ciągu 15 minut uda mu się odnaleźć wszystkie niespodzianki, które w labiryncie ukrył Zajączek. Mali poszukiwacze aż do 31 marca będą mogli odnaleźć wszystkie czekoladowe jajka. W jaki sposób? 

Każdy uczestnik zabawy otrzyma od animatorki koszyczek, do którego będzie umieszczał  skarby znalezione podczas spaceru po labiryncie. Po upływie 15 minut animatorka przepakuje je do torebki i przekaże znalazcy w formie nagrody.

Zabawa wiąże się ze zwyczajem, który jest coraz bardziej popularny w Polsce – często zanim rodzina zasiądzie do śniadania w Wielką Niedzielę, najmłodsi szukają jajek, które nocą ukrył Zajączek. Wiemy, jak bardzo dzieci lubią prezenty, dlatego mamy nadzieję, że poszukiwanie skarbów ukrytych przez naszego wielkanocnego Zajączka przyniesie im sporo radości – mówi Ewa Krassowska, dyrektor Zielonych Arkad.

Zabawa w labiryncie wielkanocnym trwa do 31 marca: od poniedziałku do piątku w godz. 15:00-19:00, a w sobotę wielkanocną od godz. 11:00 do 14:00. W zbieraniu czekoladowych jajek mogą brać udział dzieci w wieku 4-10 lat. Dzieci do lat 5 mogą zbierać jajka w towarzystwie jednego opiekuna.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRinspiration

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »
Array ( [p_srv_id] => 3 [p_usr_id] => 99319 [p_type] => ARTICLE [p_accepted] => YES [p_status] => ENABLED [p_pkg_nr] => 1 [p_pkg_items] => 4 [p_ctg_ids] => )