Firma » Bankowość

Oferta „Bonus za aktywność” Getin Banku przedłużona!

Oferta „Bonus za aktywność” Getin Banku przedłużona!
Zobacz więcej zdjęć »
Getin Bank wprowadził II edycję oferty Konta Oszczędnościowego „Bonus za aktywność” z oprocentowaniem 3,5% w skali roku gwarantowanym przez 12 miesięcy. Dodatkowo Bank obniżył wymagania, które należy spełnić, aby skorzystać z promocji. Druga edycja oferty specjalnej trwa do 30 listopada 2018 r.

- Odpowiadając na potrzeby Klientów, przedłużyliśmy możliwość skorzystania z oferty „Bonus za aktywność", która cieszy się dużym zainteresowaniem i jest chętnie wybieraną formą oszczędzania. Oferta wyróżnia się bardzo atrakcyjnym oprocentowaniem 3,5% w skali roku i gwarancją jego niezmienności przez cały rok. Co więcej, w drugiej edycji Bank obniżył minimalny miesięczny wpływ wynagrodzenia na konto, który należy zapewnić, aby skorzystać z promocji - mówi Marek Ubysz, Dyrektor Wydziału Depozytów Detalicznych i Produktów Oszczędnościowych.

Oferta Specjalna „Bonus za aktywność" dostępna jest dla Klientów, którzy otworzą Konto Osobiste Proste Zasady, zapewnią wpływ wynagrodzenia w kwocie min. 1000 zł miesięcznie oraz wyrażą zgody marketingowe. Konto Oszczędnościowe dedykowane jest osobom, które nie posiadały rachunku osobistego w Getin Banku w okresie od 11 maja 2017 r. do 31 sierpnia 2018r.

Promocyjne oprocentowanie 3,5% w skali roku dotyczy kwoty do 10 tys. zł. Dodatkowo, nadwyżka powyżej 10 tys. zł może zostać objęta promocją "Na nowe środki", w ramach której zarówno nowi, jak i obecni Klienci mogą zyskać oprocentowanie do 3% w skali roku przez 3 miesiące dla nowych środków do 200 tys. zł. Pieniądze na koncie oszczędnościowym, które nie są objęte ofertą specjalną "Bonus za aktywność" i "Na nowe środki", oprocentowane są według stawek z Tabeli dostępnej na stronie internetowej Getin Banku.

Dotychczasowa Oferta Specjalna „Bonus za aktywność" regularnie zwyciężała w najważniejszych branżowych rankingach kont oszczędnościowych, opracowywanych m.in. przez portal Bankier.pl, porównywarki finansowe Comperia.pl i TotalMoney.pl, a także ekspertów dziennika „Rzeczpospolita".Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

GetinBank

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
Maskotka z filcu - warsztaty, 22.09, godz. 12:00, Empik Bonarka, Kraków,
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »
Array ( [p_srv_id] => 3 [p_usr_id] => 117229 [p_type] => ARTICLE [p_accepted] => YES [p_status] => ENABLED [p_pkg_nr] => 1 [p_pkg_items] => 4 [p_ctg_ids] => )