Firma » Bankowość

Oferta Wonga dostępna na platformie Lendo

*

Od 27 listopada klienci Lendo Polska mogą skorzystać z pożyczek oferowanych przez Wonga Polska, jednego z liderów branży finansów online. Współpracą z Lendo jest dla Wongi naturalnym kierunkiem zwiększania dostępności swoich produktów. Internetowy pośrednik zyskuje natomiast dobrego i rozpoznawalnego partnera z bardzo konkurencyjnym cenowo produktem.

Platforma pożyczkowa Lendo działa w Polsce od marca 2019 roku. Na polski rynek weszła po sukcesie, który odniosła w Skandynawii. W Szwecji Lendo może pochwalić się wysoką rozpoznawalnością marki, obecnie z powodzeniem rozwija się także w Polsce.

- Nawiązanie współpracy z Lendo to dla nas możliwość dotarcia do nowych klientów, którzy szukają finansowania online. Wierzymy, że dzięki konkurencyjnym warunkom oraz bardzo sprawnym procesom wspieranym technologią, klienci Lendo będą często wybierać naszą ofertę – mówi Tomasz Fedyna, prezes Wonga. – Naszym naturalnym środowiskiem jest internet, gdzie oferujemy prosty i szybki proces uzyskania pożyczki, której spłata rozłożona jest nawet na 60 miesięcy – dodaje. 

Platforma Lendo Polska udostępnia klientom bezpłatny i w pełni zautomatyzowany serwis internetowy. Za pośrednictwem serwisu lendopolska.pl można szybko złożyć wnioski i otrzymać oferty od wielu instytucji finansowych. Procedura odbywa się w wygodny sposób – całkowicie online. Po kilku minutach klient otrzymuje spersonalizowane i dopasowane do swoich potrzeb i aktualnej sytuacji finansowej oferty pożyczek i kredytów.

- Bardzo cieszymy się, że do grona firm, których ofertę można znaleźć na lendopolska.pl dołączyła Wonga Polska, jeden z wiodących pożyczkodawców na rodzimym rynku. Zgodnie z naszą strategią chcemy dawać klientom możliwość jak największego wyboru. Dlatego w najbliższych miesiącach będziemy dynamicznie rozszerzać naszą ofertę o kolejnych partnerów – mówi Tomasz Kowalski, Country Manager Lendo Polska.

Wonga oferuje głównie pożyczki ratalne do 20 000 zł z atrakcyjnymi systemami spłat. Klienci mają do wyboru bezkosztową przerwę w spłacaniu, jedną ratę gratis lub odroczenie o 7 dni dowolnej, wybranej raty. Strategią firmy jest stałe poszerzanie ofert pożyczek ratalnych i długookresowych na wyższe kwoty.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

O wonga.com

Wonga jest częścią Grupy KRUK. Specjalizuje się w pożyczkach internetowych i jest liderem branży finansów online. Firma działa w Polsce od kwietnia 2013 roku. Wdraża innowacyjne rozwiązania w zakresie consumer finance. Swoją ofertę kieruje do świadomych konsumentów, potrafiących zarządzać swoim budżetem i dbających o płynność finansową. Wonga zapewnia im wygodny dostęp online do produktów finansowych, konkurencyjnych w stosunku do oferty banków. Wonga koncentruje się na sprzedaży pożyczek ratalnych, które już dziś stanowią 90 proc. jej portfela. Firma zamierza sukcesywnie zwiększać oferowane maksymalne kwoty oraz okresy finansowania dla tego produktu.

Jako pierwsza firma pożyczkowa na polskim rynku podpisała umowę z Biurem Informacji Kredytowej w zakresie wymiany informacji na temat rzetelnych płatników. Firmę wyróżnia oferta, która wynagradza klientom terminowe spłaty.

Wonga wierzy w praktyczną i efektywną edukację finansową. W 2015 r. firma uruchomiła platformę edukacyjną Kapitalni.org, której celem jest dostarczanie użytkownikom wiedzy finansowej w przyjazny sposób. Kapitalni.org są częścią Program Korzyści Wonga, który premiuje rzetelnych i pogłębiających swoją wiedzę z zakresu finansów klientów. Za ukończenie 10 kursów albo ścieżki edukacyjnej na platformie Kapitalni.org, klienci mogą otrzymać 10 zł zwrotu kosztów swojej aktywnej pożyczki w Wonga.

 

O Lendo

Serwis lendopolska.pl jest dostępny dla polskich konsumentów od 6 marca 2019 roku. Obecnie wśród partnerów są dwa banki: BNP Paribas i Nest Bank oraz sześć firm pożyczkowych: Fellow Finance, AASA, Euroloan, Provident, hapipożyczki i Wonga. Dzięki platformie klient może otrzymać ofertę kredytu lub pożyczki na okres od miesiąca do 10 lat oraz o wartości do 120 tysięcy złotych. Lendo cały czas aktywnie pozyskuje nowych partnerów, tak aby dać klientom jak największy wybór. Do końca roku firma planuje mieć już kilkunastu partnerów.

Lendo Polska jest częścią skandynawskiej grupy Lendo, która powstała w 2007 roku. Dziś Lendo jest największym brokerem finansowym on-line w Szwecji i Norwegii. Jest też w pierwszej trójce brokerów w Finlandii. Lendo w Polsce dzięki doświadczeniom ze Skandynawii skutecznie łączy konsumentów, którzy poszukują pożyczki z instytucjami finansowymi – bankami i firmami pożyczkowymi.

Cały proces odbywa się w Internecie, w serwisie pod adresem www.lendopolska.pl. Klient po złożeniu wniosku otrzymuje specjalnie dla niego przygotowane oferty od banków i firm pożyczkowych, by następnie podpisać umowę. W większości przypadków jest to możliwe online, bez wychodzenia z domu. Lendo Polska nie pobiera żadnych opłat od klientów, wynagrodzeniem jest prowizja od instytucji finansowych za sfinalizowaną transakcję.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Radosław Pupiec

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »