Technologie » Internet

Oferteo.pl otwiera się na firmy z Ukrainy

Oferteo.pl, wiodący w Polsce reverse marketplace dla firm usługowych, umożliwi firmom z Ukrainy pozyskiwanie klientów na swojej platformie.

Oferteo.pl, wiodący w Polsce reverse marketplace dla firm usługowych, umożliwi firmom z Ukrainy pozyskiwanie klientów na swojej platformie. Dzięki temu przedsiębiorcy z zagrożonych regionów Ukrainy będą mogli rozwijać swój biznes w Polsce. W ramach platformy, Oferteo.pl będzie oferowało obsługę klienta i pełne wsparcie w języku ukraińskim.

 

- Cieszymy się, że możemy pomóc przedsiębiorcom z Ukrainy, którzy będą mogli pozyskiwać klientów na naszej platformie. Warto podkreślić, że przepisy prawne pozwalają im legalnie prowadzić działalność gospodarczą na terenie Polski. Dodatkowo z naszej strony zapewniamy pełne wsparcie opiekuna klienta w języku ukraińskim, który pomoże w zarejestrowaniu firmy i wyjaśni zasady działania platformy – mówi Karol Grygiel, członek zarządu Oferteo.pl

 

Na skutek wejścia w życie ustawy z dnia 12 marca 2022 r. o pomocy obywatelom Ukrainy w związku z konfliktem zbrojnym na terytorium tego państwa, obywatele Ukrainy mogą podejmować i wykonywać działalność gospodarczą na takich samych zasadach jak obywatele polscy pod warunkiem uzyskania numeru PESEL.

 

To kolejne wsparcie dla Ukrainy od Oferteo.pl, wcześniej platforma umożliwiła obywatelom Ukrainy znalezienie pracy na platformie Oferteo.pl. W ramach projektu „Oferteo Praca” potencjalni pracodawcy mogą bezpłatnie zgłosić chęć zatrudnienia pracownika z Ukrainy bezpośrednio na praca.oferteo.pl.

 

***

O spółce Oferteo.pl to wiodący internetowy marketplace w  Polsce dla szerokiego spektrum usług, działający w modelu reverse, gdzie zlecający określa potrzebę, a wykonawcy składają dostosowane oferty. Od blisko dekady Oferteo jest zdecydowanym liderem w kraju pod względem liczby wizyt użytkowników w porównaniu do bezpośredniej konkurencji. Od początku swojej działalności Oferteo połączyło ze sobą 10 mln zlecających i wykonawców. W ostatnim roku obrotowym obsłużonych zostało 1,35 mln zleceń. Platforma Oferteo.pl łączy zleceniodawców z wykonawcami w prawie 900 kategoriach. Wiodące z nich dotyczą usług budowlanych (m.in. budowa domów, odnawialne źródła energii, remonty i wykończenia wnętrz), usług finansowych i prawnych (m.in. kredyty, leasing i porady prawne) oraz usług dla firm (m.in. księgowość, strony internetowe i sprzątanie).Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Franciszek Szukała

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »