Firma » Biznes

Ogicom nominowany do tytułu JAKOŚĆ ROKU 2009

Ogicom nominowany do tytułu JAKOŚĆ ROKU 2009
Zobacz więcej zdjęć »
Spółka Ogicom, wiodący dostawca usług internetowych dla biznesu, została nominowana do tytułu JAKOŚĆ ROKU 2009 w aż dwóch kategoriach - za najlepszą usługę i innowację.

Konkurs organizowany jest przez redakcję Biznes Raport, dodatku Gazety Prawnej, przy współudziale Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji S.A.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Ogólnopolski Program Promocji Jakości w Polskich Przedsiębiorstwach JAKOŚĆ ROKU 2009 kierowany jest do tych firm, które na pierwszym miejscu stawiają jakość oferowanych usług oraz wysoki standard pracy. Tym większym wyróżnieniem dla Ogicom jest sama nominacja do tego prestiżowego tytułu, stanowiąca dowód uznania firmy i świadczonych przez nią usług.

Tytuł JAKOŚĆ ROKU uzyskać można w trzech kategoriach - produkt, usługa oraz innowacja. Poznański Ogicom nominowany jest do nagrody w aż dwóch z nich, za najlepszą usługę i innowację. Laureatów konkursu poznamy już w grudniu 2009 roku.

Ogicom specjalizuje się w nowoczesnych rozwiązaniach internetowych i telekomunikacyjnych dedykowanych biznesowi. Firma, jako pierwsza na rynku, świadczy zintegrowany pakiet usług, dostosowany do indywidualnych potrzeb i obejmujący domeny, utrzymanie serwerów, pozycjonowanie, serwisy i sklepy www, backup danych on-line, wirtualny faks oraz statystyki.

Dbałość o zrozumienie potrzeb klienta oraz stworzenie sprawnego i fachowego zespołu ludzi pragnących wyjść na przeciw usługobiorcom zdobyły aprobatę nie tylko osób współpracujących z firmą, ale także instytucji i pism eksperckich, takich jak Gazeta Prawna.

Ogicom ma na koncie kilka wyróżnień. Firma została dwukrotnie nagrodzona przez Magazyn Internet za najlepszy kreator stron internetowych oraz najskuteczniejszy system antyspamowy w Polsce. Otrzymała również Nagrodę Złotego Partnera Ecommerce z rąk producenta SOTE. Z kolei w czerwcu tego roku, Politechnika Wrocławska uhonorowała Ogicom wyróżnieniem „Biznes przyjazny nauce".

Więcej szczegółów o Ogicom można znaleźć na stronie www.ogicom.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

BEST image PR
http://www.bestimage.poznan.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »