Firma » Biznes

Ogicom wybrał BEST image PR

Ogicom wybrał BEST image PR
Zobacz więcej zdjęć »
Spółka Ogicom, wiodący na polskim rynku dostawca rozwiązań internetowych dla biznesu, nawiązała długofalową współpracę z poznańską agencją BEST image PR. Działania skoncentrują się na kompleksowej obsłudze z zakresu media-relations.

Ogicom to doświadczony gracz na rynku biznesowym, oferujący innowacyjne rozwiązania z dziedziny Internetu i telekomunikacji. Firma realizuje zlecenia dla ponad 20 000 firm i instytucji, zarówno polskich, jak i zagranicznych. O najwyższej jakości oferowanych usług świadczą także nagrody zdobyte przez firmę, w tym dwukrotne wyróżnienie od Magazynu Internet w 2007 roku za najlepszy kreator stron www oraz najskuteczniejszy system antyspamowy w Polsce. Ogicom realizuje też ideę biznesu społecznie odpowiedzialnego, czego wyrazem jest niedawna nagroda „Biznes przyjazny nauce”.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Spółka Ogicom to już czwarty klient, którego agencja BEST image PR pozyskała od początku 2009 roku. Działania realizowane na rzecz spółki skupią się na szeroko zakrojonych kontaktach z mediami branżowymi oraz biznesowymi. Celem podejmowanych inicjatyw będzie umocnienie pozycji firmy Ogicom jako eksperta i lidera na rynku usług internetowych.

Umowa została zawarta na czas nieokreślony. Za kontakty z dziennikarzami z ramienia BEST image PR odpowiada Zuzanna Szymańska.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

BEST image PR
http://www.bestimage.poznan.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »