Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania w NoVa Park

Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania w NoVa Park
Zobacz więcej zdjęć »
W niedzielę 29 września w godzinach 13.00-17.00 NoVa Park oraz Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Zbigniewa Herberta w Gorzowie zapraszają do wspólnego czytania!

Przyjdźcie i posłuchajcie bajek czytanych przez YouTuber’a Mateusza Ciawłowskiego oraz aktorów gorzowskiego Teatru im. Juliusza Osterwy. W programie Ogólnopolskiego Dnia Głośnego Czytania także warsztaty tworzenia zakładek do książek, warsztaty plastyczne, nauka szybkiego czytania oraz konkursy z nagrodami. Partnerem wydarzenia jest Szkoła Szybkiego Czytania MEMO.

Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania w NoVa Park to doskonała okazja, aby popularyzować czytelnictwo zarówno wśród najmłodszych, jak i tych starszych, a także uświadomić wszystkich, jakie korzyści przynosi głośne czytanie. Wśród zalet głośnego czytania należy wymienić choćby rozwijanie wyobraźni, wzbogacanie słownictwa, poprawę pamięci i koncentrację, a przede wszystkim wprowadzanie czytelnika w ciekawy świat literatury.

Już w niedzielę 29 września w godzinach 13:00-17:00 klienci NoVa Park będą mogli posłuchać bajek czytanych przez aktorów gorzowskiego Teatru im. Juliusza Osterwy oraz YouTuber’a - Mateusza Ciawłowskiego. Przez cały czas trwania akcji będą także odbywać się warsztaty tworzenia zakładek do książek oraz warsztaty plastyczne, a Szkoła Szybkiego Czytania MEMO przeprowadzi zajęcia z nauki szybkiego czytania oraz bezpłatne konsultacje dla rodziców. Nie zabraknie także konkursów, w których będzie można wygrać m.in. bilety do teatru czy książki. Dodatkowo, Księgarnia Świat Książki przygotowała promocję – w dniach 28-29 września będzie obowiązywać 20% rabatu na książki dla dzieci Wydawnictwa Olesiejuk.

„Cały Gorzów czyta i świętuje Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania w NoVa Park! Zapraszamy całe rodziny na wydarzenie łączące dobrą zabawę z edukacją. Znajdźcie chwilę dla Waszych dzieci, przyjdźcie do NoVa Park i wspólnie posłuchajcie bajek czytanych przez gorzowskich aktorów oraz YouTuber’a– mówi Anna Krajczyńska, starszy specjalista ds. marketingu NoVa Park.

Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania jest obchodzony co roku 29 września. Został ustanowiony z inicjatywy Polskiej Izby Książki w 2001 roku na cześć urodzin Janiny Porazińskiej, autorki książek dla dzieci i młodzieży.

Wszystkie atrakcje w ramach Ogólnopolskiego Dnia Głośnego Czytania w NoVa Park są bezpłatne.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym unikalne na rynku lokalnym marki takie jak: Stradivarius, Bershka, Pull&Bear, Cropp, House, Reserved Kids, C&A, Medicine, Carry, Home&You, Duka, Tchibo, Super-Pharm, Sephora, Cubus, Calzedonia, Intimissimi, Smyk, Intersport, 4F, Adidas, Reebok, New Balance, Puma, Sizzer, 50 Style, W.KRUK, Loox Optyk czy North Fish. Do dyspozycji Klientów jest również klub fitness Fabryka Formy.

Właścicielem i zarządcą NoVa Park jest firma Prime Kapital.

www.nova-park.pl

 

Prime Kapital to jeden z wiodących operatorów w branży nieruchomości, koncentrujący swoje działania na rynkach Europy Środkowej i Wschodniej oraz inwestujący głównie w projekty handlowe oraz mieszkaniowe. W portfolio Prime Kapital znajduje się ponad 20 projektów, obejmujących projekty deweloperskie na różnych etapach realizacji. Zespół Prime Kapital tworzy ponad 200 doświadczonych specjalistów ds. nieruchomości.

 

www.primekapital.com  Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »