Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Ogólnopolski Festiwal Uśmiechu w Wola Parku

Ogólnopolski Festiwal Uśmiechu w Wola Parku
Zobacz więcej zdjęć »
Jak dbać prawidłowo o zęby, by były zdrowe i upiększały nasz uśmiech jak najdłużej? Tego dowiedzą się odwiedzający Wola Park w najbliższy weekend.

Centrum Handlowe zaprasza dzieci do udziału w Ogólnopolskim Festiwalu Uśmiechu „Uśmiechnij się Polsko”, podczas którego odbędą się spotkania ze specjalistami, a także konkurs na posiadacza najpiękniejszego uśmiechu w stolicy.

Podczas Festiwalu „Uśmiechnij się Polsko” eksperci opowiedzą dzieciom, jak dbać o higienę jamy ustnej oraz poprowadzą instruktaż prawidłowego mycia zębów. Nie zabraknie też doskonałej zabawy. Najmłodsi będą mieli okazję zmienić fryzury i pomalować sobie buzie. Będą bawić się specjalnymi wielkimi klockami i zagrają w gry planszowe XXL. Każdy będzie mógł też wziąć udział w konkursach z nagrodami. A to wszystko po to, by uświadomić dzieciaki, jak ważna jest higiena jamy ustnej. Zdrowe zęby i dziąsła pozwalają nie tylko zachować zdrowie organizmu, ale także poprawiają samopoczucie oraz mogą zwiększyć pewność siebie.

Podczas wydarzenia w Wola Parku Drużyna Uśmiechu wyłoni spośród dzieci tegorocznego posiadacza najpiękniejszego uśmiechu w Warszawie. Na zwycięzcę czeka nagroda - szczoteczka elektryczna oraz tytuł Najpiękniejszego Uśmiechu Miasta. Dodatkowo każdy otrzyma pamiątkowe zdjęcie wykonane w atelier fotograficznym. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »