Dom » Nieruchomość

OKAM organizuje Dni Otwarte Strefy PROGRESS w Łodzi

W dniach 24-26 maja 2024 r. na terenie inwestycji mieszkaniowej Strefa PROGRESS pomiędzy al. Kościuszki 132 i ul. Piotrkowską 217 w Łodzi odbędą się Dni Otwarte.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

OKAM przygotował Ofertę specjalną dla klientów zainteresowanych zakupem mieszkania - rabaty sięgające 25 tys. zł. W piątek i sobotę przewidziane są bezpłatne konsultacje z architektami wnętrz. OKAM aktualnie prowadzi w Łodzi dwa projekty mieszkaniowe, obok Strefy PROGRESS - również inwestycję NOW. W miniony weekend 18-19 maja br. deweloper zorganizował podobne wydarzenie w INSPIRE w Katowicach. 
 
Łódź należy do kluczowych rynków w portfolio OKAM. Firma jest tu obecna od dwóch dekad, czyli początku istnienia. Miasto rozwija się bardzo dynamicznie i jest dla nas niezwykle ważne, że mamy w tym swój udział. Obecnie realizujemy dwa projekty w centrum Łodzi, które charakteryzować będzie wysoka jakość wykończenia, szereg udogodnień i ciekawa architektura. Niepodważalnym atutem w obu realizacjach jest świetna lokalizacja - podkreśla Monika Szostek, Marketing Manager, OKAM Capital. 

Dni Otwarte zostaną zorganizowane w Biurze Sprzedaży Strefy PROGRESS u zbiegu al. Kościuszki 132 i ul. Piotrkowskiej 217 w terminie: 24 maja (10:00–18:00), oraz 25 i 26 maja (10:00-16:00). Będzie to okazja do rozmowy z doradcami OKAM i podjęcia decyzji o zakupie mieszkania w konkurencyjnej cenie. OKAM przygotował Ofertę specjalną z rabatami sięgającymi 25 tys. zł. Osoby zainteresowane zakupem mieszkania w Strefie PROGRESS będą mogły skorzystać ze spaceru po inwestycji. Spacer możliwy jest po uprzedniej telefonicznej rezerwacji pod numerem telefonu: + 48 782 705 705. Liczba miejsc jest ograniczona. Dodatkowo, w dniach 24-25 maja będzie można skorzystać z nieodpłatnych konsultacji z architektami z pracowni KODO. 

STREFA PROGRESS to pierwszy projekt mieszkaniowy OKAM w Łodzi. Na I etap inwestycji składać się będzie 276 mieszkań o metrażach od 25 do 160 mkw. W ofercie znajdują się mieszkania o wysokim standardzie, począwszy od kawalerek, a kończąc na kilkupokojowych przestronnych lokalach, w tym mieszkaniach z antresolami. W STREFIE PROGRESS przewidziano komórki lokatorskie, w części parterowej zaplanowano lokale usługowe. Do dyspozycji mieszkańców będzie szereg udogodnień wpływających na jakość życia, m.in.: reprezentacyjne lobby, strefa co-workingu, strefa rekreacji / fitness, paczkomat, a także rozwiązania prośrodowiskowe - w tym zielone patio, gniazda do ładowania urządzeń mobilnych w ławkach na dziedzińcu czy wypożyczalnia rowerów. Oddanie projektu do użytkowania przewidywane jest na III kw. 2024 r.

Strefa PROGRESS działa w symbiozie z innym kompleksem OKAM – Strefą Piotrkowska 217 – kulturalno-rozrywkowym centrum miasta. Razem tworzyć będą obiekt typu mixed-use, łączący funkcje: mieszkaniową, kulturalną, usługowo-handlową. Dzięki bezpośredniemu sąsiedztwu Strefy Piotrkowska 217 mieszkańcy Strefy PROGRESS będą mieli dostęp do kawiarni i restauracji, wydarzeń kulturalnych czy rozrywkowych.  

Poza Strefą PROGRESS, OKAM realizuje NOW. Inwestycja powstająca przy ul. Dowborczyków 18, w obrębie Nowego Centrum Łodzi (NCŁ), obejmie 333 mieszkania (kawalerki, lokale 2, 3 i 4-pokojowe) w metrażu od 25 do 113 mkw. Do mieszkań przynależeć będą ogródki, tarasy lub balkony, a także komórki lokatorskie. Na parterze budynku przewidziano przestrzeń usługowo-handlową. W ramach rozwiązań podnoszących jakość życia zgodnie z Nową Polityką Jakości, na terenie NOW powstanie m.in. wewnętrzna strefa fitness oraz taras na ostatniej kondygnacji. Mieszkańcy będą mieli dostęp do strefy street workoutu czy bazy hulajnóg i rowerów. W standardzie wyposażenia każdego lokalu znajdzie się system automatyki mieszkaniowej, pozwalający na zdalne zarządzanie lokalem. Zakończenie inwestycji planowane jest na I poł. 2026 r.

NOW to nowa inwestycja OKAM, która powstaje na terenie po dawnej fabryce Teodora Meyerhoffa, w bezpośrednim sąsiedztwie kompleksu biurowego OKAM - ŁÓDŹ.WORK. Na jego terenie działają zarówno firmy prywatne i publiczne, jak i lokalne organizacje. 


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Sylwia Majcher

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »