Firma » Reklama

Oklejanie samochodów specjalistyczną folią

Znudził Ci się kolor Twojego samochodu? A może chcielibyście go jakoś ozdobić, napisać coś, co przykuje uwagę, zareklamować firmę, usługi, markę, zespół, w którym śpiewasz? Tak wiele możliwości może Ci dać właśnie Twój samochód. Wystarczy oddać go w ręce specjalistów.
Bardzo ciekawą możliwością jest oklejanie samochodów. Oczywiście proces jest złożony. Na początku musimy sprawdzić czy projekt, który sobie założymy może być zrealizowany na naszym modelu samochodu. Bo oczywiście jeżeli mamy na celu tylko zmianę koloru samochodu, to w całości oklejamy go specjalnie dostosowaną do tego folią. Powierzchnia samochodu, przed naklejeniem foli i jej utrwaleniem musi być dokładnie oczyszczona i wypolerowana (odtłuszczona). Oklejanie możliwe jest tylko w odpowiedniej temperaturze i nie może być realizowane na świeżym lakierze.

 

Obecnie firmy zajmujące się realizacją takich usług proponują w cenie samego oklejanie profesjonalne przygotowanie samochodu, czyli na przykład wspomniane wcześniej mycie, odtłuszczanie czy pozbywanie się elementów, które mogłyby utrudniać proces, na przykład: klamki, lusterka itp. Jeżeli mamy zamiar nakleić reklamę, potrzebny jest odpowiedni projekt, który pozwoli, aby reklama na samochodzie wyglądała oryginalnie i przykuwała uwagę.

W zależności od wymagań, lakieru samochodu lub wielkości reklamy stosuje się różne folie, których parametry pozwalają na uzyskanie jak najlepszego efektu końcowego. Jest to na przykład folia samoprzylepna, zabezpieczająca, sylikonowa i inne. Oczywiście oklejanie samochodów nie musi być elementem stałym, są rodzaje folii, które nawet po długim czasie można usunąć z powierzchni lakieru bez uszkodzeń.

Wielkie możliwości dało już same stworzenie samochodu, a teraz nabiera on jeszcze większego znaczenia. Może być wyrazem naszej indywidualności lub wspaniałą reklamą mobilną.



Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

l.nowak1815

Komentarze (1)

  • avatar
    ~MOPO 2012-12-03 02:37:44

    nie lubię oklejania


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »