Firma » System prawny

Olav Nemling, partner w Taylor Wessing został mianowany prezesem Stowarzyszenie Austriaków w Polsce.

28.03.2017

Olav Nemling, partner w Taylor Wessing został mianowany prezesem Stowarzyszenie Austriaków w Polsce (Österreich-Stammtisch), które jest członkiem światowego stowarzyszenia Austriaków (Auslandsösterreicher-Weltbund).

Stowarzyszenie Austriaków w Polsce ma na celu wzmacnianie poczucia wspólnoty wszystkich mieszkających
za granicą Austriaków, wzajemną wymianę między Austrią i Polską, budowanie dobrych stosunków między tymi krajami, ochronę austriackiego dziedzictwa kulturowego oraz promocję Austriaków za granicą. Stowarzyszenie ma zadanie także ochronę interesów Austriaków.

Do obowiązków Olava Nemlinga będzie należała reprezentacja Stowarzyszenia, organizacja spotkań, współpraca
z Ambasadą Austrii oraz realizacja światowych celów Auslandsösterreicher-Weltbund.

Olav Nemling jest adwokatem oraz partnerem w kancelarii Taylor Wessing w Warszawie
i kieruje działem M&A oraz Energetyki.

Urodził i wychował się w Austrii, szkołę średnią, studia prawnicze oraz aplikację adwokacką ukończył w Polsce, studiował prawo również w Hiszpanii. Włada językiem niemieckim oraz polskim na poziomie native, co pozwala mu zająć szczególne miejsce na rynku usług prawniczych w Warszawie.

Posiada wieloletnie doświadczenie w doradztwie prawnym w zakresie fuzji i przejęć, kwestii korporacyjnych oraz w zakresie prawa energetycznego, w szczególności odnawialnych źródeł energii. Jest autorem publikacji z zakresu prawa energetycznego,
w szczególności odnawialnych źródeł energii, jak również prelegentem na konferencjach poświęconych tej tematyce.


O Taylor Wessing:

Taylor Wessing jest międzynarodową kancelarią oferującą pełen zakres usług prawnych. Nasz zespół liczący ponad 1200 prawników pomaga klientom z najbardziej dynamicznych branż.  W doradztwie świadczonym na rzecz klientów, kierujemy się innowacyjnym podejściem do ich spraw biznesowych, które pomaga im osiągnąć sukces . Wspieramy klientów wszędzie tam, gdzie chcą rozwijać swój biznes. Nasze 33* biura w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Azji oraz nasze dwie filie w USA łączą ugruntowaną wiedzę o lokalnych uwarunkowaniach w zakresie handlu, przemysłu i kultury z międzynarodowym doświadczeniem w zakresie prawnej obsługi organizacji biznesowych, w celu zapewnienia proaktywnych, zintegrowanych rozwiązań dla naszych klientów.
* w tym nasze stowarzyszone biura w Indonezji, Arabii Saudyjskiej i Korei PołudniowejRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

INFINITY Aleksandra Gąsowska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »