Moda » Biżuteria

Ole Lynggaard Copenhagen - hipnotyczna kolekcja Snakes

Ole Lynggaard Copenhagen - hipnotyczna kolekcja Snakes
Zobacz więcej zdjęć »
Kolekcja Snakes to hipnotyczne przypomnienie, że kontrast jest naturalną częścią życia, a intrygujący wąż jest uniwersalnym symbolem wiecznej walki dobra ze złem, zmysłu i pożądania, wiary i wątpliwości.

Podczas wieloletnich, edukujących podróży Ole Lynggaard po raz pierwszy ujrzał zdobienia z motywem węża w muzeum w Kairze w latach 60. Młody projektant oczarowany był jego hipnotyzującym i smukłą elegancją. Powróciwszy do Kopenhagi, przygotował swój pierwszy projekt biżuterii z motywem węża dla swojej żony. Jednak szeroka, bogata kolekcja biżuterii pozostała marzeniem przez kolejne pięć dekad

W 2013 roku urzekające złote węże projektu Ole Lynggaard odniosły natychmiastowy sukces, gdy kolekcja została zaprezentowana pierwszy raz z okazji 50. rocznicy marki. Od tego momentu satynowane i zdobione diamentami pave wzory wkroczyły do serc kobiet na całym świecie.

Snakes - Wyjątkowa podróż 

Kolekcja Snakes zawiera elementy designu najbardziej pożądanych marek. Każdy element wykonywany jest z 18-karatowego żółtego złota, z prawdziwie mistrzowskim kunsztem. Powierzchnia każdego złotego węża jest pokryta perfekcyjną teksturą wężowej skóry dzięki zręcznej pracy dłoni mistrzów złotnictwa. Wykonana w mistrzowskim stylu w miękkich, graficznych liniach, kolekcja Snakes jest pokusą, której ciężko się oprzeć. Niezależnie od tego, czy wąż wije się wokół nadgarstka lub palca, czy też delikatnie oplata płatek ucha lub szyję – ta subtelna forma piękna wkrótce sprawi, że będziesz go pożądać.

Zaprojektowana z myślą o każdej kobiecie, biżuteria z kolekcji Snakes prezentuje zmysłowe formy na wiele różnych sposobów. Jeden wąż wije się przodem na palcu wskazującym, drugi wesoło wędruje wzdłuż ramienia lub płatka ucha. Lśniący wąż na naszyjniku prezentuje swoje wydłużone ruchy, podczas gdy kolejny zdaje się spać spokojnie zawinięty na palcu.

Kuszący wąż jest najbardziej pożądany, gdy zdobią go kolorowe kamienie szlachetne. Misternie zdobiony diamentami pave lub owinięty wokół dużego kamienia szlachetnego, kunsztowny wąż to także namiętny znak czułości. Z myślą o swoich najbardziej dbających o jakość i detale wielbicieli, Ole Lynggaard zaprojektował limitowaną, jednokrotną kolekcję sensacyjnych pierścieni z wężami. Każdy z oszałamiających węży kołysze rzadki, nieskazitelny kamień szlachetny.


Biżuteria dostępna jest w salonie LABIZU Silesia City Center w Katowicach oraz w sklepie online www.labizu.pl

Facebook: https://www.facebook.com/LABIZUjewellery/
Instagram: https://www.instagram.com/labizu_silesia/?hl=pl


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

LABIZU
http://www.labizu.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »