Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Olejki eteryczne w domowej apteczce

Olejki eteryczne w domowej apteczce
Zobacz więcej zdjęć »
Zapraszam na spotkanie z olejkami eterycznymi klasy terapeutycznej, skutecznymi i bezpiecznymi substancjami pochodzenia roślinnego pomocnymi w większości dolegliwości współczesnego człowieka.

Przekażę dużo ciekawych i praktycznych informacji o ich jakości, działaniu, wszechstronnym i bezpiecznym zastosowaniu u dorosłych i u dzieci. Opowiem, jak przy pomocy olejków eterycznych można w naturalny sposób wspierać odporność, stymulować pamięć i koncentrację oraz radzić sobie ze stresem i wyzwaniami dnia codziennego. Nasze spotkanie to nie tylko okazja, żeby poszerzyć swoją wiedzę, ale również żeby poczuć cudowny zapach olejków, a nawet ich spróbować!

Zapraszam po dużą dawkę wiedzy i naturalnych rozwiązań!

Wstęp 15 zł. Dla każdego z uczestników próbka olejku i książeczka "Domowa apteczka" z opisem właściwości i zastosowania 10 najpopularniejszych olejków eterycznych i ich mieszanek.
Ilość miejsc ograniczona.

Zapisy: aromaandtaste@wp.pl
Miejsce: WspółdzielniaRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

kasiatriplepr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
WYKORZYSTANIE SPORTU W PRZECIWDZIAŁANIU AGRESJI RÓWIEŚNICZEJ
Za 4 dni:
Po słowie #2: Marek Bieńczyk | Księgarnia Empik
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »