Motoryzacja » Moto Serwis

Olympus prezentuje zestawy rejestratorów dźwięku do zadań specjalnych

Marka Olympus wprowadza nowe zestawy z rejestratorami dźwięków serii LS. Produkty powstały z myślą o dziennikarzach, influencerach, filmowcach oraz osobach nagrywających podcasty.

Seria LS to rodzina kompaktowych rejestratorów produkowanych przez markę Olympus. Urządzenia te charakteryzują się m.in. wysoką jakością nagrywanego dźwięku oraz zgrabną konstrukcją. Modele LS-P1 oraz LS-P4 należą do najmniejszych rejestratorów w swojej kategorii typu High-Resolution Audio (pliki dźwiękowe, które gwarantują wyższą jakość nagrań niż w przypadku tych dostępnych na płytach CD). LS-P4 umożliwiają nagrywanie w częstotliwości od 20Hz do 20kHz oferując przy tym najwyższej jakości dźwięk stereo. Rejestratory dźwięku Olympus będą dostępne w czterech zestawach:


  • Zestaw dla filmowca, vlogera i Youtubera - zestaw pozwala nagrywać wideo z najwyższą jakością dźwięku. Rejestrator może zostać wykorzystany jako mikrofon „na kamerze” jak również jako samodzielne urządzenie do nagrywania. W zestawie znajdziesz przewód 3,5 mm i adapter, dzięki którym połączysz rejestrator z aparatem. Dodatkowo, w nowym oprogramowaniu LS-P4 znajdziemy funkcję “Klapsa Filmowego”, która ułatwi synchronizację dźwięku.

  • Zestaw reporterski - w skład tego zestawu wchodzi rejestrator LSdwa mikrofony krawatowe oraz przejściówka z podwójnym wejściem 3,5 mm TSF, która umożliwia nagrywanie dwóch rozmówców jednocześnie. Do zastosowań ogólnych Olympus rekomenduje model LS-P1 w zestawie z jednym  mikrofonem krawatowym, który, ze względu na niewielki rozmiar, stanowi alternatywę dla nadajników bezprzewodowych.

  • Zestaw podcastera - osoby decydujące się na ten pakiet, oprócz urządzenia LS, otrzymają: przewód USBosłonę przeciwwiatrową oraz elastyczny mini statyw, który doskonale izoluje od hałasów i wibracji. Zestaw umożliwia nagrywanie podcastów bezpośrednio na rejestrator lub komputer.

  • Zestaw z mikrofonem - rekomendowany jest przez Olympus do uniwersalnych zastosowań. W jego skład wchodzi rejestrator oraz pojedynczy mikrofon krawatowy posiadający wielokierunkową charakterystykę z zakresem rejestrowanych częstotliwości od 100 Hz do 10 000 Hz. Zestaw sprawdzi się zarówno podczas nagrywania rozmów, jak i vlogów.

Cena i dostępność.
Nowe zestawy z Olympus LS będą dostępne w ofercie wybranych dystrybutorów w sugerowanych cenach:

  • LS-P1 zestaw z mikrofonem - 599 zł,
  • LS-P1 zestaw podcastera - 649 zł,
  • LS-P1 zestaw filmowy - 649 zł,
  • LS-P1 zestaw reporterski - 699 zł,
  • LS-P4 zestaw podcastera - 899 zł,
  • LS-P4 zestaw filmowy - 899 zł.


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kamilpr2019prkamil

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »