Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

Omega Kancelarie Prawne wyciąga rękę do pielęgniarek na Śląsku

Ogólnopolska sieć kancelarii prawnych Omega w ramach karty Medical Prestige Club dołączyła do programu wsparcia personelu medycznego w województwie śląskim.

Współpraca ma ułatwić personelowi medycznemu korzystanie ze wsparcia prawników, szczególnie w zakresie prawa pracy i wszelkich innych problemów prawnych. Najbliższa okazja na spotkanie z przedstawicielami Omega Kancelarie Prawne - już 15 listopada od godziny 9.00 na Wydziale Teologicznym, Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

 

„Każda osoba z personelu medycznego w województwie śląskim, będzie mogła uzyskać pierwszą poradę prawną w cenie 75 zł. Jeśli zdecyduje się na prowadzenie sprawy, pozostałe koszta, związane  z obsługą przez prawnika otrzymają stały rabat 25 % od stawek i tak dużo niższych niż rynkowe. Z usług kancelarii będą mogły korzystać nie tylko pielęgniarki, położne, czy też ratownicy medyczni, ale także ich rodziny. Drzwi naszego oddziału w województwie śląskim w Sosnowcu (ul. Modrzejowska 20, I piętro), stoją otworem dla całego personelu medycznego z regionu oraz ich rodzin” – mówi Jarosław Sędzik, Członek Zarządu w Omega Kancelarie Prawne.

Program pomocy prawnej personelowi medycznemu na początek został udostępniony właśnie w województwie śląskim. Obecnie przez Medical Prestige Club, przy współpracy z Omegą Kancelarie Prawne prowadzone są szkolenia dla pielęgniarek, a 15 listopada w Katowicach na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Śląskiego (ul. Jordana 18, początek godz. 9.00) odbędzie się konferencja dla środowiska medycznego z regionu śląskiego, gdzie będzie można porozmawiać z przedstawicielami i prawnikami Omega Kancelarie Prawne. Osoby z personelu medycznego, zainteresowanie wyrobieniem karty mogą to zrobić wypełniając wniosek zamieszczony na stronie www.mpc-pielegniarki.pl w zakładce Dokumenty.
Wraz z uzyskaniem karty, pracownik dostaje także kod dostępu do platformy, poprzez którą można drogą internetową kontaktować się z prawnikiem z Omegi. Ze specjalistami Omega Kancelarie Prawne, przedstawiciele personelu medycznego oraz ich rodziny mogą się także kontaktować pod numerem telefonu: (0-32) 292 44 11.
Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Naruszew

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 2 dni:
BEZPŁATNE ZAJĘCIA PRÓBNE W ATMOSFERZE MULTISPORT W WARSZAWIE
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »