Rozrywka i wypoczynek » Sport

Ons Jabeur gra w tenisa razem z ASICS

Dziewiąta rakieta świata, Ons Jabeur dołączyła do tenisistek sponsorowanych przez markę ASICS. Tunezyjka wystąpi w butach japońskiej firmy między innymi na najbliższych igrzyskach w Paryżu.

Jabeur trzykrotnie reprezentowała swój kraj na igrzyskach olimpijskich. Również trzykrotnie docierała do finałów turniejów Wielkiego Szlema. Najwyżej w swojej karierze była notowana na 2. miejscu w rankingu WTA. Poza kortem jest zaangażowana w działania mające na celu promocję tenisa ziemnego w krajach afrykańskich oraz arabskich.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 

Witamy Ons w rodzinie ASICS. Jesteśmy pewni, że będzie jedną z naszych czołowych ambasadorek. Jest przykładem pozytywnej liderki, która odnosi sukcesy i w sposób realny uosabia reprezentowane przez nas wartości – powiedział Mitsuyuki Tominaga, prezes i dyrektor operacyjny w ASICS Corp.

 

Zawsze lubiłam obuwie ASICS, które jest znane ze swojej jakości. Szanuję również wartości marki i identyfikuję je jako wyjątkowe w całej branży sportowej. ASICS oznacza „w zdrowym ciele, zdrowy duch”, a skupienie się na mentalnych aspektach związanych z uprawianiem sportu wyróżnia markę na tle konkurencji i jest mi szczególnie bliskie – dodała Ons Jabeur.

 

Nowa ambasadorka ASICS na korcie będzie występować w modelu SOLUTION SPEED FF3.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

2pr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »