Technologie » Fotografia

#OO: Zmień sposób w jaki patrzysz na świat - nowa kampania Huawei

Huawei rozpoczął nową globalną kampanię teaserową „CHANGE THE WAY YOU SEE THE WORLD”. Na specjalnej stronie internetowej zobaczmy przedsmak nowości, którą producent zaprezentuje 6 kwietnia.

Już wkrótce internet zaleje fala hashtagów #OO. Co kryje się za tym tajemniczym znakiem? Wielkie odliczanie właśnie się rozpoczęło.

Na stronie internetowej kampanii uruchomiono zegar, którego licznik wyzeruje się 6 kwietnia. Tego dnia Huawei zaprezentuje nowość, która zmieni świat użytkowników smartfonów na całym świecie.

Kampania „CHANGE THE WAY YOU SEE THE WORLD” ma na celu zainteresowanie konsumentów i mediów nowym produktem Huawei, który przedstawia zupełnie nowe podejście do kreatywnego wykorzystywania urządzeń mobilnych.

Na stronie consumer-campaign.huawei.com/oo/ ukazał się krótki, dynamiczny teaser oraz artystyczne zdjęcia prezentujące fragmenty smarftonu. Materiały uchylają rąbka tajemnicy na temat innowacji Huawei. Intrygujące hasło: for anyone with a creative eye wprowadza w specyfikę nowego produktu. Kampanię na bieżąco można śledzić na Instagramie: instagram.com/huaweiconsumer/?hl=en oraz zapisując się do newslettera.
Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

justynaj

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »