Firma » Biznes

Open Media ponownie dla Südzucker Polska S.A.

Open Media ponownie dla Südzucker Polska S.A.
Zobacz więcej zdjęć »
Producent marki Cukier Królewski przedłużył umowę o współpracy z krakowską agencją public relations Open Media.

Agencja będzie realizowała na rzecz koncernu oraz jego marek autorską strategię komunikacji. Do głównych zadań Open Media należeć będą: relacje z mediami, konsulting w zakresie komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej oraz współtworzenie projektów wspierających sprzedaż. Krakowska agencja odpowiedzialna będzie również za wybrane wydarzenia specjalne organizowane przez Südzucker Polska S.A. m.in. szkolenia, konferencje, akcje sponsorskie. Osobą koordynującą z ramienia agencji projekty na rzecz Cukru Królewskiego jest Monika Buła. O Agencji: Agencja PR Open Media powstała w 2003 roku. Prowadzi średnio oraz długofalowe kampanie PR dla firm, produktów i usług. W portfolio firmy znajdują się m.in.: Südzucker Polska/Cukier Królewski, GlaxoSmithKline (głównie produkty: Capivit, Cholinex, Cholisept, Cholinki, NiQuitin, Ketoprom, produkty dentystyczne), Walmark, Merck, Polpharma, Biofarm, Multikino, Drewex S.A./Kolorino, BPH, SandBanks, Bonarka City Center, hauck i i’coo. www.openmedia.pl

 
O Südzucker Polska:
Grupa Südzucker to największy producent cukru w Europie. Jej częścią jest Südzucker Polska S.A., najmłodsza, dynamicznie rozwijająca się spółka w ramach europejskiego koncernu. Obecnie Südzucker Polska S.A. produkuje cukier w 5 zakładach produkcyjnych tj. w  cukrowniach: Cerekiew, Ropczyce, Strzelin, Strzyżów i Świdnica, pod znaną od 12 lat na polskim rynku marką "Cukier Królewski". Na półkach sklepowych, oprócz tradycyjnego cukru białego w opakowaniach 1 kg znaleźć można wiele innych produktów marki „Cukier Królewski” m.in. cukier puder, kostka, brydż, cukier trzcinowy, kandyz oraz cukier w małych poręcznych saszetkach zarówno do domowego użytku jak również do sektora gastronomicznego. W szerokiej ofercie marki „Cukier Królewski” znajdują się innowacyjne na polskim rynku produkty, jak cukier puder w młynku oraz cukier biały i trzcinowy w opakowaniu Tetra Rex. W 2010 roku Südzucker Polska S.A. wprowadził na rynek nową markę – „Dolcetino” - słodzik w kostkach na bazie cukru oraz rozszerzyła konsumenckie portfolio „Cukru Królewskiego” o nowość w postaci cukru perlistego przeznaczonego do dekoracji.
Równocześnie, szeroka gama specjalistycznych produktów takich jak: pomady cukiernicze, cukier perlisty itd. skierowana jest do branży piekarniczo – cukierniczej.
 
Südzucker Polska S.A.
Biuro Handlowe w Krakowie
ul. Kraszewskiego 10
30-110 Kraków
Tel. 12/ 261 80 00
 Dodatkowych informacji udzieli:Przemysław PawluśOpen Mediatel. 012 260 91 65tel. kom. 0 608 642 583e-mail: przemek@openmedia.pl  


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Open Media

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »