Technologie » Internet

Opera GX – jedyna na świecie przeglądarka dla graczy i graczek – wchodzi do Epic Games Store

Opera GX – jedyna na świecie przeglądarka dla graczy i graczek – wchodzi do Epic Games Store
Zobacz więcej zdjęć »
Opera GX wchodzi do Epic Games Store, stając się pierwszą przeglądarką internetową dla graczy i graczek dostępną w tym popularnym sklepie.

Opera GX to adaptacja Opery, sprawdzonej, innowacyjnej przeglądarki internetowej do świata gier. GX to nie tylko wyjątkowe wrażenia w trakcie internetowych rozgrywek, to także pełna integracja z takimi komunikatorami jak Twitch, Discord czy serwisami społecznościowymi. Przeglądarka obsługuje również dynamiczne efekty świetlne RGB na urządzeniach współpracujących z Razer i Corsair. Natomiast społeczność GX w serwisie Discord jest największym serwerem w kategorii technologicznej z rzeszą liczącą ponad 500 000 użytkowników.

— Od momentu premiery sklep Epic Games Store stał się popularnym miejscem dystrybucji gier i oprogramowania online, dając graczom bardzo pożądaną i wieloplatformową możliwość wyboru. Misją Opera jest tworzenie wysokiej jakości rozwiązań dopasowanych do wymogów i potrzeb użytkowników. Właśnie to doprowadziło nas do stworzenia Opery GX, która stała się dla milionów graczy przeglądarką pierwszego wyboru ze względu na jej funkcje, design i możliwości. Opera GX idealnie pasuje do Epic ponieważ łączy nas wspólny cel jakim jest danie wyboru wielomilionowej społeczności graczy. — mówi Annette de Freitas, Head of Business Development w Opera Gaming.

Uruchomiony w 2018 roku przez studio stojące za produkcją Fortnite - Epic Games Store łączy miesięcznie 62 miliony aktywnych graczy z wybranymi przez nich tytułami. Opera GX jest dostępna do pobrania na systemy Windows i Mac z Epic Games Store.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Parol PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »