Technologie » Internet

Opera staje się jedyną główną przeglądarką z darmowym VPNem oraz VPNem premium dla całego urządzenia

Opera staje się jedyną główną przeglądarką z darmowym VPNem oraz VPNem premium dla całego urządzenia
Zobacz więcej zdjęć »
VPN Pro oferuje użytkownikom Opery bezpieczeństwo i prywatność dla urządzeń z systemem operacyjnym Android. Nowa usługa jest też już dostępna w wersji deweloperskiej przeglądarki Opera na komputery stacjonarne.

Sześć lat temu Opera [NASDAQ: OPRA] stała się pierwszą z głównych przeglądarek oferującą bezpłatną, nieograniczoną, wbudowaną usługę VPN. Dziś Opera rozszerza swoje działanie o nową usługę VPN Pro - subskrybowany serwis premium, działający bez konieczności instalowania jakiejkolwiek aplikacji. VPN Pro oferuje użytkownikom Opery bezpieczeństwo i prywatność dla urządzeń z systemem operacyjnym Android. To sprawia, że ​​Opera stała się jedyną z czołowych przeglądarek z nieograniczoną darmową siecią VPN zarówno dla samej przeglądarki, jak i całego urządzenia, zapewniającą wysoki poziom ochrony danych i potężny poziom bezpieczeństwa online. Usługa VPN Pro jest też od dziś dostępna w wersji deweloperskiej Opery na komputery stacjonarne.

Od ponad 25 lat Opera jest zaufanym liderem w branży, jeśli chodzi o zapewnianie najwyższych standardów prywatności i bezpieczeństwa online. Opera oferuje swoim użytkownikom darmowe i zaawansowane funkcjonalności takie jak właśnie wbudowany VPN, blokowanie reklam i ochronę przed śledzeniem w Internecie.

Zawsze skupialiśmy się na ochronie prywatności naszych użytkowników dzięki zaawansowanym wbudowanym funkcjom, których celem jest zapewnienie im bezpieczeństwa podczas surfowania po Internecie. Zdecydowaliśmy się rozszerzyć tę ofertę o unikalną usługę, o którą prosili użytkownicy – ​​zarówno rozwiązania Free, jak i Pro VPN dostosowane do ich potrzeb. Teraz użytkownicy mogą łatwo wybrać to, co najbardziej im odpowiada i wygodnie surfować po internecie, wiedząc, że ich dane są solidnie chronione. dodaje Stefan Stjernelund.

Bezpłatna sieć VPN Opery to wbudowane, nieograniczone i łatwe w użyciu rozwiązanie, które chroni użytkowników tylko podczas korzystania Opery. Gdy użytkownicy włączają bezpłatny VPN, tworzą prywatne i szyfrowane połączenie między swoimi urządzeniami mobilnymi a zdalnym serwerem VPN przy użyciu silnych algorytmów szyfrowania. Gdy jest aktywny, VPN ukrywa fizyczną lokalizację użytkownika, co utrudnia śledzenie jego zachowania w Internecie. Bezpłatna sieć VPN to usługa no log, co oznacza, że ​​serwery VPN nie rejestrują, ani nie przechowują żadnych danych dotyczących aktywności, co dodatkowo chroni prywatność użytkowników. Jednak liczba lokalizacji i serwerów do wyboru jest ograniczona, a ochrona jest dostępna tylko podczas przeglądania Opery.

 

VPN Pro może chronić nawet 6 różnych urządzeń z systemem Android w ramach jednej subskrypcji. Dane użytkownika są bezpieczniejsze dzięki technologii szyfrowania nowej generacji, nie ważne z jakiej aplikacji korzysta. Usługa oferuje dostęp do ponad 3000 prywatnych serwerów sieciowych w ponad 30 wirtualnych lokalizacjach na całym świecie. Użytkownicy mogą przesyłać filmy, pobierać pliki i przeglądać sieć w bezpieczny sposób, dzięki szybkiemu połączeniu VPN oraz nieograniczonej przepustowości łącza. Nie ma potrzeby rezygnowania z szybkiego transferu danych, ponieważ VPN Pro zapewnia dostęp do najlepszych serwerów, dzięki czemu połączenie działa szybciej niż kiedykolwiek. Ponadto użytkownicy mogą przejść na specjalny tryb oszczędzania danych.

VPN Pro może być używany na Androidzie 6.0 i nowszych wersjach systemu. Aby zwiększyć bezpieczeństwo, użytkownicy mogą subskrybować Opera VPN Pro bezpośrednio w przeglądarce, wykonując 4 proste kroki: pobranie najnowszej wersję przeglądarki Opera na Androida w wersji 69; uaktualnienie do VPN Pro; wybranie rodzaju abonamentu; postępowanie zgodnie z instrukcjami dotyczącymi płatności za pośrednictwem Sklepu Google Play.

Dzięki Operze VPN Pro obecni użytkownicy Opery mogą łatwo dokonać subskrypcji za pomocą swojego konta Opera, bez konieczności pobierania kolejnej aplikacji lub tworzenia nowego. Opcje cenowe wersji beta wahają się od 8,99 PLN do 26,99 PLN miesięcznie (w zależności od czasu trwania subskrypcji), co sprawia, że ​​Opera VPN Pro jest jednym z najbardziej konkurencyjnych cenowo rozwiązań na rynku.

Opera skompletowała także specjalny zespół wiodących w branży ekspertów, który będzie stanowił obsługę klientów VPN Pro oraz będzie zawsze do ich dyspozycji. Wsparcie będzie można uzyskać za pośrednictwem Centrum pomocy (Support) lub przez czat i e-mail, które są dostępne tutaj.

VPN Pro jest obecnie dostępna dla użytkowników na większości rynków na całym świecie. Każdy może skorzystać z 7-dniowego bezpłatnego okresu próbnego i 30-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy. Usługa ma ograniczoną czasowo cenę ofertę promocyjną:  26,99 PLN za miesiąc, 13,49 PLN miesięcznie z subskrypcją 6-miesięczną i 8,99 PLN miesięcznie z 12-miesięczną subskrypcją na ochronę VPN. Aby odkryć wszystkie zalety VPN Pro, wystarczy wejść na dedykowaną stronę. Dla tych, którzy chcą już korzystać w pełnej ochrony VPN Pro, dostępna jest subskrypcja.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Parol PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »